Razer Kraken V3 X alınır mı?

Bütçe
500 TL
Öyle biliyorum ama emin değilim. Kutu açılımına baktım göremedim, sanırım yok yada USB olduğundan dahili geliyordur emin değilim maalesef.

Öyle biliyorum ama emin değilim. Kutu açılımına baktım göremedim, sanırım yok yada USB olduğundan dahili geliyordur emin değilim maalesef.
Hocam Razer'ın sitesinde bunu buldum. Ama kutu açlışında göremedim kodu.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-27_133054.png
    resim_2022-02-27_133054.png
    64,5 KB · Görüntüleme: 271
USB'li olduğundan belki direkt cihazınızı tanıyacaktır. O yüzden kod verilmemiş olabilir. Diğerleri jack girişli.

Hocam çok güzel yardım ediyorsunuz sağ olun. Keşke bir kaç arkadaş daha olsa yardım etse. Yoksa alıcam patlamasını istemiyorum bana.
Kolay iş değil, belki kullananlar vardır da görmüyordur konuyu, bence dediğim gibi iade kabul eden sitelerden almak daha mantıklı fakat oralarda pahalı, Amazon, QP Bilişim gibi bunlar iade alıyor fakat Trendyol veya Hepsiburada gibi firmalarda satıcıya kalmış bir durum.

Öyle biliyorum ama emin değilim. Kutu açılımına baktım göremedim, sanırım yok ya da USB olduğundan dahili geliyordur emin değilim maalesef.

Hocam FPS oyunu oynamıyorum sadece hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum ve müzik dinliyorum 2700tl fiyat bandında önerileriniz var mı?

Hocam FPS oyunu oynamıyorum sadece hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum ve müzik dinliyorum 2700tl fiyat bandında önerileriniz var mı?
Kablosuz arıyorsanız bu fakat satıcı iade almıyor bilginiz olsun beğenmezseniz eğer.
Kablolu olarak bunları öneririm.

Geri
Yukarı