Razer Kraken X alınır mı?

O bütçede daha da iyisi evet var. Aha da bu Redragon Zeus H510 Kulaklık

Yazılım desteği.
53mm sürücü.
600TL bandındaki rakiplerini bile ezip geçen mikrofonu.
Kraken modellerine göre daha rahat olması.
Çıkarılabilir mikrofon ve kablosu.
Ses kartlı USB kablosu ve telefon için 3.5mm kablosu mevcut. (farklı kablolar)
Kutu içeriği.
Yazılım desteğinin, Synapse'in kulaklık arayüzüne göre daha detaylı olması.
Detaylı ayarlanabilir 7.1 desteği ile ezip geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2015'den bu yana aktif olarak Razer ekipmanlar kullanan ve Razer'ın neredeyse Türkiye piyasasındaki ürünlerinin %90'ını kullanmış birisi olarak bu bütçedeki Razer kulaklıklarından hayır gelmez. Dandik denemez fakat çok daha iyileri mevcut. Razer üst segmentlerde iyi bir marka. F/P markası değil. Ayrıca Kraken modeli taş kafalı birisi değilseniz kafanızı çürütür. Bana göre 1000TL altında alınabilecek 2 adet Razer kulaklık var, blackshark V2 / V2 X. Geri kalanları aşırı derecede rahatsız ve rakiplerinin daha iyi olduğu modeller. Ayrıca planlı eskitmeye dayalı olarak pedler ve ses kalitesinde bozulma örnek verilebilir. Kulak pedleri ve kafa yerindeki deriler fütursuzca soyuluyor uzun kullanımda. Değişimi oldukça tuzlu. Ses kalitesinde de dip ses problemleri ve cızıldama başlıyor.

Bu kadar özelliği bulunan bir ürün nasıl bu kadar ucuz güvenesim gelmedi😂

Bu kadar özelliği bulunan bir ürün nasıl bu kadar ucuz güvenesim gelmedi😂
Teknomeda'nın kendi sitesine özel sanırsam. Kendisi Hepsiburada, N11, PTT, Trendyol üzerinden de satış yapıyor fakat oralarda 400-500TL bandında. Araştırdığımda herhangi bir sorun yaşayanı görmedim. Şikayetvar üzerinden yapılan yorumları da hep çözüme kavuşturmuşlar. Kendim de almayı düşünüyorum. :)

Arkadaşlar kulaklık hediye olarak geldi sol kulakta hiç kesilmeyen bir çınlama var sağda sıkıntı yok. Mikrofon çalışırken çınlama kesik kesik oluyor daha da içler acısı bir durum. Kulaklığın kronik problemiymiş zaten bu çınlama olayı. Sinerji kutusu açılmış ürünü iade alamayız tamire gider vs ordan çıkan sonuca göre değerlendirilir dedi bende Razer müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim fakat ürün Razer garanti kapsamına giriyor mu bilmiyorum bu konuda bilgisi olan var mı ? Daha önce Logitech marka mause ile aynı sıkıntıyı yaşayıp Logitechle iletişime geçmiştim yenisini göndermişlerdi Razer için süreç nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı