Razer kulaklık alınır mı?

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce bu paraya değer mi yoksa başka alternatiflere mi yönleneyim? İndirimlerde sizce genel olarak fiyatlar iner mi?

Merhaba arkadaşlar. Kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce bu paraya değer mi yoksa başka alternatiflere mi yönleneyim? İndirimlerde sizce genel olarak fiyatlar iner mi?

Galiba Amazon'da 11 12 Ekim'de indirim olacak farklı markalara bakabilirsin.

Ses kalitesi, rahatlığı, ses ve mikrofon için ayrıntılı yazılımıyla fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir kulaklık.
Kuzenimde var. Bende de kablosuzu var.
Bağladığın USB port dandik olmasın. Monitör veya kalitesiz kasa önü USB portlara takınca sapıtabiliyor. Kuzenim yaşadı. Kasa arkasındaki USB 3 portuna takınca kendine gelmişti kulaklık.

Evet, çoğu markalara göre gözünüzü kapatıp güvenebileceğiniz bir marka ve model. Gürültü engellemesi, ses kalitesi gayet güzel. Öyle diğer markalar gibi dış kaplamasında da ilerleyen dönemlerde hiç sorun yaşandığını görmedim. Bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz, indirim kovalayabilirsiniz.

Bu forumda çok garip bir şekilde blachshark aşırı övülüyor, ancak yabancı forumlarda çok az övülen bir kulaklık. Kötü bir kulaklık değil tabii ki ama o kadar övgüyü hak eden bir üründe değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı