Razer Kulaklıklar Neden Önerilmiyor?

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Kulaklık almayı düşünüyorum ve aklımdaki modellerin arasında Razer Kraken de var. Fakat aynı fiyata hep başka kulaklıklar öneriliyor. Razer kulaklıkların tercih edilmeme ve önerilmeme nedeni nedir? Kraken USB, Kraken Pro, Kraken Pro V2 arasındaki farklar nelerdir? İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk versiyonu padleri çok küçük ve rahatsız edici olduğu için tavsiye edilmiyor. V2 versiyonunda böyle sıkıntılar yok ama ilk versiyonundan adı çıkmış bikere :) Kraken 7.1 V2 kullanıyorum alabileceğim daha iyi kulaklıklar yokmuydu vardı, Void pro wireless gibi. Sırf hoşuma gittiği için aldım çokta memnunum, Kalitesiz kesinlikle değil daha öncesinde G633 kullanıyordum, halt etmiş G633, Kraken 7.1 V2'nin yanında. Ama V1 versiyonu kesinlikle rahatsız, parasını hak etmiyen bir kulaklık o konuda katılıyorum. (Ben V1 diyorumda V1 yazmaz hiçbirinde, V2 yazmıyorsa anlayın ki V1 versiyonudur Kraken Usb,KrakenPro gibi)

Padlerin deri kısmı zamanla kalkmaya başlar, uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapar, malzeme kalitesi kötü. Bu durum kullanımdan kullanıma değişir fakat genel şikayetler bu yönde. Tersten takmaya çalışmadığım halde benimki de kırıldı.

İlginiz için cidden sağ olun. CM MH320 alacam muhtemelen. Şimdi para biriktirdikten sonra hangi siteden sipariş verme mi önerirsiniz? Birde indirimler ne zamanlarda olur genelde?

Rakiplerine göre fiyat ve performans olarak geride kalıyor. Kulaklık ve klavye olarak aklı olan kişinin tercih etmeyeceği bir marka. Alanlar da yayıncılardan görüp -sponsor- özenip alan kişiler.
Fareleri alınır diyorsun?

Arctis 7 veya Void Pro Wireless almalısın.
Arctis serisi kriterlerimin bazılarını karşılamıyor. Wireless kulaklıklar nedense ilgimi çekmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı