Razer kulaklıklar nasıldır?

FreeLive

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Razer'in kulaklıkları iyi mi? Arkadaşlarım Razer kulaklık almalısın diyor. Bir de size sormak istedim. 400 TL ye kadar bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer yerine 7.1 istiyorsan Steelseries Artics 3, Hyperx Cloud 2 (ses kalitesi olarak Arctis 3 modeli daha iyidir, mikrofon olarak Cloud 2 daha başarılı). 7.1 gibi bir şartın yoksa kesinlikle Cooler Master Masterpulse MH530 almanı öneririm.

Ben bütçe dostu bir kulaklık önerisinde bulunmak isterim sana. 3 sene boyunca kullanmıştım fakat eksik tarafları var önce ona değinip sonrasında sana markayı modeli söyleyeceğim.

Öncelikle,

Kafa yapısına göre kulaklığı ayarlayabiliyorsun yan kancalarından fakat sıkıyor biraz. Ayrıca tüylü deriden yapılmış bir kumaşı var yazın terletiyor kulaklarını. Ses konusunda gayet başarılı dolby 7.1 ses sistemine sahip.

Marka ve modeli : Plantronic Gamescom 780-788

Eğer görüntüye çok fazla önem veriyorsan razer alabilirsin. Uzun bir süre razer kraken kullandım ve sonra cloud 2 kullanmaya başladım cloud 2 kullanmaya başladığım zaman kulaklık kullandığımı anladım. Cloud 2 çok daha başarılı ve rahat. Eğer görüntüye önem vermiyorsan cloud 2 öneririm.

Razer yerine 7.1 istiyorsan Steelseries Artics 3, Hyperx Cloud 2 (ses kalitesi olarak Arctis 3 modeli daha iyidir, mikrofon olarak Cloud 2 daha başarılı). 7.1 gibi bir şartın yoksa kesinlikle Cooler Master Masterpulse MH530 almanı öneririm.
Bir tane kulaklık alıp tam almak istiyorum. 7.1 özellikleri olması daha iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer görüntüye çok fazla önem veriyorsan razer alabilirsin. Uzun bir süre razer kraken kullandım ve sonra cloud 2 kullanmaya başladım cloud 2 kullanmaya başladığım zaman kulaklık kullandığımı anladım. Cloud 2 çok daha başarılı ve rahat. Eğer görüntüye önem vermiyorsan cloud 2 öneririm.
Görüntü hiç önemli değil. 7.1 olması, Ses, tiz, bass vb. bunları güzel vermesi önemli olan. Bana güzel dedikleri için bende sordum ama neredeyse öneren yok burada.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı