Razer Kulaklıklar Neden Önerilmiyor?

Cloud 2 alıcam. @Mazotçu hocam sen kullanıcısı olduğun için sana sorularım var. 7.1 açıkken ses efektleri deforme olur mu oyunun müziği, silah sesi, patlama ve konuşma sesleri felan? Ben genelde akşam ondan sabah beşe kadar oynarım. Bir rahatsızlık olur mu? Ve müzik performansı iyi mi özellikle dupstep?

Son düzenleme:
Fiyatı pahali olmasina ragmen kraken 7.1 versiyonunu 3 senedir kullaniyorum hicbir sorunum yok. Almanya da almistim 100 euro ya 3 senedir ben üstüne kulaklik görmedim diyebilirim. Yeterince guclu bir sistemde kulaklik Turkiye fiyatinin dahi hakkini veriyor bence.

Fiyatı pahali olmasina ragmen kraken 7.1 versiyonunu 3 senedir kullaniyorum hicbir sorunum yok. Almanya da almistim 100 euro ya 3 senedir ben üstüne kulaklik görmedim diyebilirim. Yeterince guclu bir sistemde kulaklik Turkiye fiyatinin dahi hakkini veriyor bence.
Rahat değil diyorlar. Ergonomik olarak sıkıntılıymış.

Rahat değil diyorlar. Ergonomik olarak sıkıntılıymış.
Reklam yapiyorsun diyebilirsin ama Beats bile kullandim. En rahati Razer cikti. Kulagi icine aliyor cok bastırmıyor biraz kaba agır ama 3-4 saat cıkarmadan rahat edebilirsin. Terletme konusuna gelirsek benim kulaklarimi kafami falan terletmiyor gayet ergonomik bence.

Reklam yapiyorsun diyebilirsin ama Beats bile kullandim. En rahati Razer cikti. Kulagi icine aliyor cok bastırmıyor biraz kaba agır ama 3-4 saat cıkarmadan rahat edebilirsin. Terletme konusuna gelirsek benim kulaklarimi kafami falan terletmiyor gayet ergonomik bence.
Yazdığın yazının nesine reklam yapıyorsun diyeyim anlamadım. Bana ergonomisi iyi değil dendi. Yoksa görünüşü hoşuma gitti. Bu arada kablosu örgülü mü ve 7.1 kullanmadan da iş görüyor mu kulaklık? Müzik performansı nasıl?

Yazdığın yazının nesine reklam yapıyorsun diyeyim anlamadım. Bana ergonomisi iyi değil dendi. Yoksa görünüşü hoşuma gitti. Bu arada kablosu örgülü mü ve 7.1 kullanmadan da iş görüyor mu kulaklık? Müzik performansı nasıl?
Kablosu örgülü değil ama 3 senedir kullanıyorum içi kaliteli sanırım. Genelde 7.1 kullanmıyorum. Bence 7.1 siz daha iyi oluyor kulaklık. Aslında küçük bir yapısı olsa ben sadece müzik dinlemek için kullanırım bu kulaklığı gayet güzel müzik performansı var (bass çok bindikçe tizleri kaybedebiliyor bazen).Oyunda da iyi performansı var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı