Razer Lancehead alınır mı?

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Elim 18-19 cm ve tutuşum fingertip. FPS oyunları oynuyorum. Sizce Rival 300 mü Lancehead mi? Hangisi hangi nedenden tercih edilmeli? Benim için sensör ve performans önemli. Aynı fiyata şu mouse daha güzel diye bileceğiniz, önerebileceğiniz başka mouse var mı?

Rival 300 ile Lancehead nasıl karşılaştırabilir anlamıyorum. Arada zaten fiyat farkı var. Ekstra olarak Lancehead'in sensörü yeni olmasıyla beraber çok kaliteli. Yine de eline oturanı almanı tavsiye ederim ama iki mouse'u karşılaştırmak çok tuhaf.

Rival 300 ile Lancehead nasıl karşılaştırabilir anlamıyorum. Arada zaten fiyat farkı var. Ekstra olarak Lancehead'in sensörü yeni olmasıyla beraber çok kaliteli. Yine de eline oturanı almanı tavsiye ederim ama iki mouse'u karşılaştırmak çok tuhaf.
Lancehead aradaki 100 tl fiyat farkına değer mi? Hakkını verir mi sence? Şu eline oturan hangisi ise o en iyisi muhabbeti bir kenara bırakılırsa hangisini önerirsin?

Hem daha ucuz. Fiyatına göre daha performanslı ve eğer bir sıkıntın olursa teknik servis açısından daha karlı olursun. G402 de bakabilirsin bu arada.
G402 ergonomi olarak bana pek uygun değil sanki. Bana öyle geldi.

Lancehead aradaki 100 tl fiyat farkına değer mi? Hakkını verir mi sence? Şu eline oturan hangisi ise o en iyisi muhabbeti bir kenara bırakılırsa hangisini önerirsin?

G402 ergonomi olarak bana pek uygun değil sanki. Bana öyle geldi.
Bende G502 var. Bir tık daha yükseği. Tasarımları aynı sayılır. Kenardaki o çıkıntı taraf baş parmağını koyman için ve baş parmağının yere değmemesini sağlıyor. Yerinizde olsam G402 alırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı