Razer ManO'War 7.1 Kablolu İncelemesi

Öncelikle hepinize selamlar, bu konuda Amazon üzerinden aldığım ManO'War'ı inceleyeceğim.

Ülkemizde ortalama satış fiyatı 600-700₺ arasında değişen kablolu modelini aldım çünkü güzel bir indirime denk gelerek 350₺'ye almış oldum. Emin olun bu bütçeye böyle ürün az bulunur.

Belirtmeden geçmeyeyim refurbished üründür.
Kutusu:

GDvpz7.jpg

yqPA4a.jpg

Ürün Razer'in klasik refurbished kutusunda elime ulaştı.

Kutu İçeriği:

Öyle efsane bir içeriği yok nede olsa refurbished ürün. İçerisinde USB ses kartı, kulaklık, kullanım kılavuzu ve sticker çıkıyor.
Genel:

6NZlnW.jpg

Kulaklığın kablosuna ses ayar ve mikrofon aç/kapa tuşu eklemişler.

0z74DW.jpg

dBnWbL.jpg

JDp72B.jpg

Ses kalitesi mükemmel diye bilirim aynı şekilde ses yüksekliği de öyle sonuna kadar açamıyor insan. 7.1 Özelliği oyunlar için biçilmiş kaftan, gelen Synapse uygulaması ile 7.1'i kendinize göre kalibre edebiliyorsunuz. Oyunlarda ses kasmakta gayet başarılı olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. Şarkılardaysa baslar inanılmaz neredeyse kulaklığı titretiyor o denli.

Mikrofon:
Hiç ayarlarını ellemeden bir kayıt denemesi yaptım, bazı çevresel sesleri almakta. Sizin sesiniz gayet net bir şekilde duyuluyor bunda sıkıntı yok ama arkadan da hiç ses gelmiyor değil. Mikrofonun saklanabilir olması güzel bir nimet çünkü başka bir mikrofon kullanmayı planlıyorum.
Artılar:
  • Müziklerde keşke bu kulaklığı seçmeseydim dedirtmiyor.
  • Mikrofon sesinizi gayet net alıyor.
  • Ses kasmak için yaratılmış gibi.
  • Programı ile her türlü ayar yapmak mümkün.
  • Ses seviyesi her ihtiyaca yeterli geliyor.
  • Sesi sonlara kadar açmadığınız sürece dışarıya çok ses vermiyor ve dışarıdan ses almıyor denebilecek seviyede.
  • Hem 3,5mm jak hemde USB ses kartı olması çok büyük avantaj yaratıyor.
  • Telefon, XBOX, PS vb. aygıtlarda kullanımı mümkün.
Eksiler:
  • Mikrofon sesinizi net alsa da arka plandaki bazı sesleri de alıyor.
  • Pedler suni deri olduğu için yazın terleme yapıyor. (Kışı deneyince onuda eklerim.)
  • USB ses kartının kablosu olmadan kendi kablosu kısa kalabilir.

İlk incelemem olduğu için hatalarımı mazur görmeniz dileğiyle...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı