Razer Nasıl Marka?

Baturs

Hectopat
Katılım
4 Mart 2017
Mesajlar
1.887
Makaleler
1
Çözümler
8
Yer
Güzel Bir Yerde
Razer setim var ve hepsini uzun yıllardır kullanıyorum bir sorunları yok. Razer kaliteli ürünler üreten iyi bir marka, biraz pahalı ama zaten amacı üst seviyeye hitap etmek. Eğer bütçeniz varsa alın, pişman olmassınız.
 
KS
Optikiyaza

Optikiyaza

Centipat
Katılım
12 Temmuz 2020
Mesajlar
1.604
Makaleler
4

|SLaughTeR|

Picopat
Katılım
29 Nisan 2020
Mesajlar
271
Çözümler
1
Razer setim var ve hepsini uzun yıllardır kullanıyorum bir sorunları yok. Razer kaliteli ürünler üreten iyi bir marka, biraz pahalı ama zaten amacı üst seviyeye hitap etmek. Eğer bütçeniz varsa alın, pişman olmazsınız.

Razer evet kaliteli marka fakat Razer ürünlerinin fiyatları saçma bir şekilde pahalı. Orta segment için yapılmış bir ürünün üst segment fiyatı var. Bu da onu gereksiz pahalı yapıyor işte. Razer'in ekipmanları gerçekten güzel oluyor, ama en iyisi değil bana göre.
 
Katılım
18 Kasım 2015
Mesajlar
44
Yer
Sakarya/Antalya
Hayatında Razer markasını sadece yayıncılardan veya oradan buradan görmüş insanların yorumlarını lütfen kale almayınız. Yıllardır birçok marka kullandım Logitech, SteelSeries, A4Tech vb. ama sağlamlık anlamında Razer gerçekten çok sağlam ürünler çıkartıyor. Parası olan bir insansanız kesinlikle ilk 3 listenize Razer bir ürün almanız gerekebilir ve aldıktan sonra zaten gerek yazılım desteği gerekse uzun ömürleriyle fark atıyor diğer markalara. Param var ve neden gidip 1 yıl sonra kırılacak, parçalanacak, rengi atıcak bir ürün alayım ki? Eğer gerçekten bütçeniz yetmiyorsa başka markalara yönelmek tabii ki yapmanız gereken bir şey fakat paranız varsa gözünüz kapalı alın 0 dert. Tüm ekipmanlarımın hepsi Razer hiçbirinde gram sorun yaşamadım, uzun lafın kısası kullanmış memnun kalan kalmayan kişilere sormanız gerekiyor, öyle her ağzı olan konuşmamalı.
 

Bay Hiçkimse

Hectopat
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
1.320
Çözümler
2
Önceden pahalı ürünler satıyorlardı şu zamanlarda fareleri gayet güzel ve uygun. Bana göre zengin işi marka ama marka değil model önemli.
 

batuhan_n

Centipat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
1.723
Çözümler
2
Mouseleri çok kaliteli. Klavyeleri ise pahalı ama kaliteli. Klavyelerinin fiyatına daha iyi klavye alınabilir. Kulaklıkları ise bazıları iyi bazıları değil
 
Yukarı