Razer Nasıl Marka?

Hepinize teşekkür ediyorum. Peki şöyle diyeyim,
Razer Tiamat 2.2 V2 veya Razer Electra V2
Corsair K55
Ve Razer mouse nasıl olur?
Logitech ve Arctis 1 aldım iade ettim. Logitech G332 SE'nin kafa bandı çok sert.
Arctis 1'in sesi uzaktan geliyor gibi.
Aklıma takılan şu: Corsair HS60/35'e değer mi? Razer mı daha iyi? Corsair HS serisinde dip ses nasıl? Kullanan var mı? Dip ses yüzünden vazgeçtim.
Gereksiz pahalı ürünleri var. Razer yerine SteelSeries tercih ederdim.

SteelSeries kulaklıklar iyi değil. En azından Arctis 1 iyi değil.
Razer DeathAdder Essential 2013 kullanıyorum uzun bir zamandır. Ayrıca müzik kulaklığını da kullanıyorum. Ülkemizde ki fiyatları aşırı saçma, yurt dışı fiyatına bakarak alırsak kaliteli ürünler üretiyorlar. Klavyelerini çok sevmiyorum yine de.

Yani beni 7 yıl götürür mü?
Şöyle anlatayım özet olarak. Razer iyi ve kaliteli bir marka. Fakat en iyisi değil.

Kulaklıkta tercih edilir mi?
Razer iyi ama gereksiz pahalı. Logitech, Aorus, Corsair ya da SteelSeries bir set daha iyi olur.

Aklıma gelmişken Auros'a bir bakayım.

Hepinize teşekkür ediyorum. Peki şöyle diyeyim,
Razer Tiamat 2.2 V2 veya Razer Electra V2
Corsair K55
Ve Razer mouse nasıl olur?
Logitech ve Arctis 1 aldım iade ettim. Logitech G332 SE'nin kafa bandı çok sert.
Arctis 1'in sesi uzaktan geliyor gibi.
Aklıma takılan şu: Corsair HS60/35'e değer mi? Razer mı daha iyi? Corsair HS serisinde dip ses nasıl? Kullanan var mı? Dip ses yüzünden vazgeçtim.

SteelSeries kulaklıklar iyi değil. En azından Arctis 1 iyi değil.

Yani beni 7 yıl götürür mü?

Kulaklıkta tercih edilir mi?

Aklıma gelmişken Auros'a bir bakayım.
Bütçene bağlı biraz. Ama bütçen varsa bence razer alma. Hyperx corsair gibi markalara yönel.

Işıklı mışıklı bir firmadır kendisi.

İyi ama gereksiz pahalı bence. 800 TL asla verilmez o kulaklığa. Corsair Void Pro veya Elite'e bakabilirsin.

İndirimle 500TL'ye alacağım
Razer bana göre ismi ve logosu olmadan hiçbir işleve yaramayan sırf ismi Razer diye 700-800 TL ödenilen bir marka.

Işıklı mışıklı bir firmadır kendisi.

Yorumlardan sonra Razer almaktan vazgeçtim. Teşekkür ederim.
Gamepower tecrübemi de anlatayım:
İlk Gamepower ürünüm Magnus V2 oldu. Hala onu kullanıyorum tam bir F/P. Gideri var. Sadece yeni kulaklğa geçmek istediğim için kullanmayacağım. Bu yüzden de Gamepower Kizaru'ya socak bakıyorum.
2. Ürünüm ise Gamepower Icarus oldu. Bu mouse beni çok memnun etti ama arada sensörü hata veriyordu. Aldıktan 3-4 ay sonra ise bozuldu. Zaten bozulmasını bekliyordum. Garantiye verdik. 60 gün sonra aldık. Ancak bu yanlış anlaşılmasın. Mouse'ın arkasına düşmedik. İşte dedim babama mail atalım mı diye babam da atalım dedi attık. Sonra cevap geldi işte mouse ınız yapıldı diye. Kargoyla gönderildi. Sanki yeni ürün gönderilmiş gibiydi. Şu anda da sorun yok. Bozulmasını da beklemiyorum. Umarım bozulmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı