Razer Seiren X alınır mı?

Utku uçuran

Hectopat
Selamlar YouTube için mikrofonlu kulaklık arıyordum ama karar veremedim.
Sadece mikrofon bakmaya başladım. 500 küsüre bu mikrofonu bulabildim sizce nasıl?
İtopya sitesinde indirime girmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende heves ettim alacaktım vazgeçtim. HyperX Cloud 2 kulaklığın mikrofonu gayet iyi bakabilirsiniz.

Hocam normalde ihtiyacım olan mikrofonlu kulaklık yaklaşık bir aydır mikrofonu temiz ses veren dip sesi ve cızırtı sesi olmayan kulaklık arıyordum.
Özellikle bayram haftasını bekledim ancak büyük hayal kırıklığı yaşıyorum doğru düzgün bir indirim göremedim.
Öncelikle 500 küsure Logitech G432 modelini buldum her şeyde olduğu gibi iyi ve kötü yorumlar vardı emin olamadım.

Bütçeyi 800 küsure çıkarttım HyperX Alpha modelini buldum yorumlardan dolayı yine emin olamadım.
HyperX Cloud Alpha s ile Logitech G Pro X modelini buldum ancak 1000 lira üstü kart limitim de sınırlı olduğu için alamıyorum.

Sizin tavsiyeniz ne olurdu?

Siren X'e pek iyi değil diyorlar ama bunun Pro versiyonu var. O iyiymiş ama Türkiye'de sanırım satışı yok. Sanırım bu videoda inceliyorlardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Corsair Void Pro RGB Wireless kullanıyorum memnunum diyebilirim. İsterseniz akşam 11 gibi DC kullanıyorsanız. DC üzerinden kulaklığın mikrofonunu deneyelim hoşunuza giderse alırsınız.

Ben Corsair Void Pro RGB Wireless kullanıyorum memnunum diyebilirim. İsterseniz akşam 11 gibi DC kullanıyorsanız. DC üzerinden kulaklığın mikrofonunu deneyelim hoşunuza giderse alırsınız.

Hocam bir de kulaklıkların birçoğunda yedek ped falan yok 500 lira verip 1 yıl sonra ped bulamazsam çöp olur. Bundan dolayı biraz bütçeyi zorlayıp HyperX Cloud 2 veya Cloud Alpha düşünüyordum. Alpha s modeli 1000 liranın altında olsaydı o da iyi olurdu.
Büyük ihtimalle wireless modeli pahalıdır kablolu olan modeli var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı