Razer Serien X vs QuadCast

Agmet

Centipat
Daha fazla  
Bu iki model arasında kaldım. Birisi 1400TL diğeri 3400. Arasındaki farka değer mi? Bilgisi olan yardimci olabilir mi?

Su videoda 20:15'ten itibaren ikisinin de oldugu kiyaslama var. Seiren X'in sesi daha bassli ve temizligi zayif. Ama 2000 lira farka deger mi bilmem. Bass kismi ekolayzer ile halledilir ama temizlik halledilir mi bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşimde ve arkadaşımda Quadcast var bende Seiren X var. Aradaki fiyat farkına değeceğini kesinlikle düşünmüyorum. Çok fazla test yaptık discord, yayın açıp ama ayırt edilmiyor neredeyse. Tabi Yayın için iki mikrofona da eklenti kurmak şart.

Su videoda 20:15'ten itibaren ikisinin de oldugu kiyaslama var. Seiren X'in sesi daha bassli ve temizligi zayif. Ama 2000 lira farka deger mi bilmem. Bass kısmı ekolayzer ile halledilir ama temizlik halledilir mi bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi ben bir fark göremedim bile ayni gibiler.

Kardeşimde ve arkadaşımda QuadCast var bende Seiren X var. Aradaki fiyat farkına değeceğini kesinlikle düşünmüyorum. Çok fazla test yaptık Discord, yayın açıp ama ayırt edilmiyor neredeyse. Tabii yayın için iki mikrofona da eklenti kurmak şart.

Yayin için düşünmüyorum sadece oyun ve sohbet için.

Yeni konular

Geri
Yukarı