Razer Synapse 3 "error code 1603" hatası

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Razer Synapse 3 uygulamasını Razer BlackShark V2 Pro 2023 kulaklığımı görmediği gerekçesiyle silip tekrar yüklemek istedim ancak tekrar yüklerken error code 1603 uyarısı veriyor ve yüklenmiyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümü olan var mı?

Maalesef ben de hala yapamadım. Yönetici olarak çalıştırmak bir çözüm değil çünkü 8MB'lık Razer installer yönetici olarak çalıştırıyoruz, o aslında arkada başka programları indirip kuruyor, yönetici yetkisi bir şey değiştirmiyor.
Synapse'i indirmeyi seçerken eğer cihaz takılıysa indirme boyutu artıyor, kulaklık takılıyken indirince 1603 hatası veriyor komple Synapse'i kurdurmuyor.
Cihazı kapatıp kurabiliyoruz fakat tekrar bağlayınca Synapse'e Update geliyor, bu Update'de de kurulum hatası diyor.

Bu sorunu yaşayan çok az kişi var sanırım fakat bir türlü çözüme kavuşmadı, Razer forumundan birilerine ulaşmaya çalışacağım bakalım.

Tam olarak bu sıkıntı yaşıyorum. Bir güncelleme geldi her şeyin içine etti ve şimdi düzeltmekle uğraşıyorum. Yazılımı silip tekrar kurdum. Bu sefer de klavyeyi görmedi tekrar silip yeniden kurmayı deniyorum. Şimdi de 1603 hata kodunu veriyor ve bütün ekipmanlarım Razer lanet olsun! Hiç güncelleme yapmasa daha sağlamdı. Eğer bir çözüme ulaşırsanız ve paylaşırsanız sevinirim.

Tam olarak bu sıkıntı yaşıyorum. Bir güncelleme geldi her şeyin içine etti ve şimdi düzeltmekle uğraşıyorum. Yazılımı silip tekrar kurdum. Bu sefer de klavyeyi görmedi tekrar silip yeniden kurmayı deniyorum. Şimdi de 1603 hata kodunu veriyor ve bütün ekipmanlarım Razer lanet olsun! Hiç güncelleme yapmasa daha sağlamdı. Eğer bir çözüme ulaşırsanız ve paylaşırsanız sevinirim.
Hocam ekipmanların hepsinin kablosunu çıkar yüklemeyi öyle yap ben öyle hallettim. Yüklemeyi yaparsanda update alamıyorsun mevcutta büyük sıkıntı var. Kulaklık EQ ayarlarını almıyor.

Hocam ekipmanların hepsinin kablosunu çıkar yüklemeyi öyle yap ben öyle hallettim. Yüklemeyi yaparsanda update alamıyorsun mevcutta büyük sıkıntı var. Kulaklık EQ ayarlarını almıyor.
Blackshark v2 pro 2023 sürümün şimdi kullanmaya başladım. EQ ayarları çalışmıyor. Synapse 3 gelen update'yide yapamıyor hata veriyor. Fikriniz var mı?
1699568530747.png

Güncelleme THX Audio kurarak EQ ayarlarını şuanlık oradan yapabiliyorum fakat 15 günlük demo

Son düzenleme:
Blackshark v2 pro 2023 sürümün şimdi kullanmaya başladım. EQ ayarları çalışmıyor. Synapse 3 gelen update'yide yapamıyor hata veriyor. Fikriniz var mı?Eki Görüntüle 2009045

Güncelleme THX Audio kurarak EQ ayarlarını şuanlık oradan yapabiliyorum fakat 15 günlük demo
herkeste aynı sorun var kardeşim şuan , konuyu takipteyiz. Razer kaynaklı

Herkeste aynı sorun var kardeşim şu an, konuyu takipteyiz. Razer kaynaklı.

Bu problem yeni gibi durmuyor araştırdım bende biraz 2-3 ay önceki konularda da bu sorun mevcut.

Çözümü hakkında bilgiye ulaşabildin mi? Kulaklıktan hiç keyif almıyorum.

Bende yeni aldım hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Razer'i THX programıyla EQ çalısıyor fakat 20$. Ses ayarlarında ses iyileştirmelerini kapatıp düzelen olmuş. Tüm çözümleri denedim fakat synaps 3'teki EQ çalışmıyor. Mikrofon ayarları çalısıyor mu onu da bilmiyorum.

Razer Insider | Razer Insider forumdaki güncel konularda da EQ hakkında şikayet mesajları mevcut.

Son düzenleme:
Bende yeni aldım hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Razer'i THX programıyla EQ çalısıyor fakat 20$. Ses ayarlarında ses iyileştirmelerini kapatıp düzelen olmuş. Tüm çözümleri denedim fakat synaps 3'teki EQ çalışmıyor. Mikrofon ayarları çalısıyor mu onu da bilmiyorum.

Razer Insider | Razer Insider forumdaki güncel konularda da EQ hakkında şikayet mesajları mevcut.
benim EQ çalışır vaziyetteydi , güncelleme geldikten sonra kesildi. Güncellemeyide yükleyemiyoruz

Benim EQ çalışır vaziyetteydi, güncelleme geldikten sonra kesildi. Güncellemeyide yükleyemiyoruz.

Synapse 20230911 güncellemesini atarken hata veriyor ayrıca sizde de mi aynı güncelleme hatası mevcut? Ayrıca yukarıda bende mix bölümüde mevcut değil.

1699575746179.png

Forumda dediğiniz sorunla ilgili konu başlıklarının sayısı artmaya devam ediyor. Bu hatalı güncelleme benim satın almama denk geldi sanırım kronik bir sıkıntı sanmıştım. Güncelleme ile düzeltilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı