Razer Synapse 3 "error code 1603" hatası

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Razer Synapse 3 uygulamasını Razer BlackShark V2 Pro 2023 kulaklığımı görmediği gerekçesiyle silip tekrar yüklemek istedim ancak tekrar yüklerken error code 1603 uyarısı veriyor ve yüklenmiyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümü olan var mı?

Bence dili İngilizce yapmaya gerek yok. Yönetici dil ayarlarında bu kısımda unicode olmayan programların dili kısmını ingilizce yapmamız yeterli. Çünkü bunu yaptıktan sonra düzeldi.
1703859160836.png

En son konuya 8. sayfada bakmayı bırakmıştım sorunu çözmek için neler denediniz bilmiyorum fakat ama benim sorunumu bilgisayardaki Razer adına her şeyi silmek oldu dosyalardan tutun metin belgelerine kadar. Bunu yaptıktan sonra düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Net bir çözüm mü? Ben de format atamam maalesef. Format atabilecek arkadaşlar varsa deneyebilir mi?

Ya kral sen tam bir adamsin ufak bir detay kacmis gozumden cansin kralsin.

Ne kadar teşekkür etsem az. Vallahi sağ olasın kral.
Rica ederim ^^

Çok teşekkürler hocam kessin olarak çözmüşsünüz gerçekten program kaldırdan sildim ve elle kalıntıları program files ve X86'dan sildim. Daha sonra ayarlardan tarih dil falan olan kısımda admin dili cart curt hepsini Amerikan İngilizce bölgeyi Amerika falan yaptım. Sonra yeniden başlatıp tekrar yükledim ve kusursuz oldu her şey tastamam sonra tekrardan Türkiye'ye döndürdüm. Razer'a bildirdim bunu umarım herkesin işine yarar... Bu arada bu mesajı yazarken mavi ekran yedim sonra repairing dedi umarım alakası yoktur 😂
Mavi ekran tamamen seninle alakalı ama çözülmesine sevindim^^

Format atınca kulaklığa EQ ayarı yapılıyor mu?
Evet yapılıyor
Sonrasında dili Türkçeye çevirebilir miyim?

Ben de EQ halen calismiyor maalesef.
Çevirebilirsin

Çok teşekkürler hocam kessin olarak çözmüşsünüz gerçekten program kaldırdan sildim ve elle kalıntıları program files ve X86'dan sildim. Daha sonra ayarlardan tarih dil falan olan kısımda admin dili cart curt hepsini Amerikan İngilizce bölgeyi Amerika falan yaptım. Sonra yeniden başlatıp tekrar yükledim ve kusursuz oldu her şey tastamam sonra tekrardan Türkiye'ye döndürdüm. Razer'a bildirdim bunu umarım herkesin işine yarar... Bu arada bu mesajı yazarken mavi ekran yedim sonra repairing dedi umarım alakası yoktur 😂
Ben bütün seçenekleri Amerika yaptım fakat hala EQ ve THX çalışmıyor.

Geri
Yukarı