Razer Synapse 3 tuşa makro nasıl atanır?

MarkS

Hectopat
Yer
NY
Razer Synapse 3 programından klavyeye nasıl makro atarım? Biraz karışık geldi yapmadım. Tek tuşa Spotify atamak istiyorum. Tuşa bastığımda açık değilse açılsın, açıksa kapansın.

Şimdi Synapse'da klayveni açıyorsun. Atıyacağın tuşu seçiyorsun. Hangi komutu seçeceğini solda gösteriyor.
Oradan Launch Program seçeneğini seçiyorsun. Sonra programı belirleyip kaydetmen yeterli olacaktır.

Yaptım ama programı kapatmıyor onu nasıl yaparım?

Hiçbir makroda kapatma üzerine bir yazılım olduğunu görmedim.
İşine yarar mı bilmiyorum şöyle bir yolu var.
Aynı işlemde soldan Windows Shortcuts seçeneğini seçip açılan pencereden Close App seçersen en üstte hangi uygulama var ise onu kapatıyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Razer Synapse programında dashboard yazısının yanındaki modules bölümünden macro eklentisini indirebilirsiniz.

@Nackhata kanka mouse'da yan tuşlardan üsttekine bastığımda, standart sol tık tuşumişlevini değiştirsin istiyorum. yani yan tuşa bastıgımda sol tıkım macrosu calısıcak varsa öyle bişey söyler misin teşekkürler

@tunacim Sol Click ana tuş olduğu için görevinden başka atama yapmaya program izin vermiyor. Direkt yan tuşa sol tuşa atamak istediğin makroyu eklemen en doğrusu olabilir.

Geri
Yukarı