Razer Viper Mini Gaming vs Corsair Sabre Pro

Sabre Pro Viper Mini'den sensör olarak daha iyi ama geriye kalan neredeyse her yönden daha kötü. Siyah skatezleri var, Switch'leri daha kötü ve daha ağır. Sensördeki fark da hissedilecek fark değil. Eliniz küçük-orta boyuttaysa Viper Mini orta-büyük boyuttaysa sabre Pro tercih edin. Tutuş şeklinize göre de değişir elinize oturup oturmayacağı.

Skatez olarak Viper Mini'ninki çok iyi değil kendim kullanıyorum ama Corsair'in kinden 1-2tık iyi haklısınız.
Ağır olması boyutundan dolayı olduğu için ben ağırlık konusunda sabre Pro'yu daha başarılı buluyorum.
Sensörlerde ciddi bir IPS farkı var çok olmasa da hissedilir
Switchleride yine o kadar kötü değil Viper Mini'den 1 tık kötü gene.
Malzeme kalitesi olarak eşit olduğunu düşünüyorum ikisini de kullanma şansım oldu.

Sabre Pro o bütçedeki en iyi faredir RGB takıntınız yoksa düşünmeden alabilirsiniz.

Ürünü yaklaşık 8 ay önce aldım 1 defa değişime 1 defa garantiye yolladım o kadar sıkıntı çıkarıyor siz düşünün. (sanırsam kronik sorunlu)
Genelde bunu alanların iCUE 4 sürümü üstünde mouse a Firmware Update yapınca fare tamamen çöp oluyor bozuluyor kısacası.
Değişim sebebi: Firmware Update sonucu bozulması.
Garantiye yollama sebebim: Tekerleğin bir kısmının algılanmaması(ölü bölge)
Alırken bir daha düşünün derim.

Ürünü yaklaşık 8 ay önce aldım 1 defa değişime 1 defa garantiye yolladım o kadar sıkıntı çıkarıyor siz düşünün. (sanırsam kronik sorunlu)
Genelde bunu alanların iCUE 4 sürümü üstünde mouse a Firmware Update yapınca fare tamamen çöp oluyor bozuluyor kısacası.
Değişim sebebi: Firmware Update sonucu bozulması.
Garantiye yollama sebebim: Tekerleğin bir kısmının algılanmaması(ölü bölge)
Alırken bir daha düşünün derim.

Bende alıp kullandım sabre Pro'yu hiçbir sorunu yoktu ve bir arkadaşım 3 aydır aktif kullanmakta şu an onda da bir şey yok ve forumda çoğu kişide kullanıyor onlarda memnun size denk gelmiş.

Bende alıp kullandım sabre Pro'yu hiçbir sorunu yoktu ve bir arkadaşım 3 aydır aktif kullanmakta şu an onda da bir şey yok ve forumda çoğu kişide kullanıyor onlarda memnun size denk gelmiş.

Bu şu an kullandığım 3. aynı mouse (değişimden gelen) bilmiyorum internette araştırırsanız bu mouse ile ilgili Firmware sıkıntıları var:

Bu şu an kullandığım 3. aynı mouse (değişimden gelen) bilmiyorum internette araştırırsanız bu mouse ile ilgili Firmware sıkıntıları var:

Bildiğim kadarıyla sorunlu değil sorunluysada iade eder.
Viper Mini alamaz zaten eli büyükmüş bu bütçede tek seçenek sabre Pro şu an.
Bu dediklerimi şu an Viper Mini kullanarak yazıyorum sabre Pro'yu 1ay kullanıp iyi bir teklif geldiği için sattım açıkçası onda daha çok memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı