Razer Viper Mini vs Corsair sabre RGB Pro

Elinizin boyutları, tutuş şekliniz ne. Birisi normalden büyük, diğeri normalden küçük. Hangisi elinize uyarsa onu alabilirsiniz.

Elim ortalama 17cm
Bir daha ölçelim.

Elin bu şekildeyken orta parmağından ilk bilek çizgine uzunluğunu, sağdan sola da enini ölç. Küsüratlarıyla söyle.
1673372731821.png

Elim ortalama 17cm ama küçük mouse kullanımında herhangi bir sorun yaşamıyorum.
17 cm uzunluk zaten küçük mouse'lara uyar. Benim elim 18 cm uzunluk ve 9 cm ene sahip. Normalde daha küçük bir mouse almam gerekir SABRE RGB PRO yerine çünkü nispeten büyük bir mouse. Ha ben CORSAIR ekosistemine sahip olduğum için mouse'umu da CORSAIR aldım. Senin öyle takıntıların yoksa böyle bir şey yapma zaten.
Elinin ölçülerini tam bir yaz bakalım ona göre bir şey önerelim sana.
Razer Viper Mini'nin sana göre bir eksisi var mı?
Sapasağlam mouse. Bir eksisi yok.

Bir daha ölçelim.

Elin bu şekildeyken orta parmağından ilk bilek çizgine uzunluğunu, sağdan sola da enini ölç. Küsuratlarıyla söyle.
Eki Görüntüle 1628942

17 cm uzunluk zaten küçük Mouse'lara uyar. Benim elim 18 cm uzunluk ve 9 cm ene sahip. Normalde daha küçük bir mouse almam gerekir sabre RGB Pro yerine çünkü nispeten büyük bir mouse. Ha ben Corsair ekosistemine sahip olduğum için faremi da Corsair aldım. Senin öyle takıntıların yoksa böyle bir şey yapma zaten.
Elinin ölçülerini tam bir yaz bakalım ona göre bir şey önerelim sana.

Sapasağlam mouse. Bir eksisi yok.

Ben de böyle ölçmüştüm diye hatırlıyorum fakat tekrardan ölçüyorum.

Bu dediklerinizi test etmek için iki mouse'da belirli bir süre kullanman gerekir.
kendim viper mini kullanıyorum ve kendimin test ettiği değil diğer kullanıcıların yaptığı testlere dayanarak söylüyorum bunu
8000 hz
450ips
69 gram (boyutuna göre viper miniden daha başarılı)

Yeni konular

Geri
Yukarı