Razer Viper Mini vs Corsair sabre RGB Pro

efedddd

Centipat
Selam. 500TL bütçem var ve FPS oyunu oynamak için bir mouse arıyorum. Araştırmalarım ve gelen tavsiyeler üzerine bu iki mouse arasında kaldım. Son olarak da sizlere danışmak istedim. Sizce hangi mouse FPS oyunu için daha başarılı ve neden?

İki mouse'u da kullandım, şu an ise SABRE RGB PRO'yu kullanıyorum. İstediğini sorabilirsin.

İki mouse arasında çok fazla boyut farkı var. Elinin ölçülerini söylemen daha iyi olur.
Ayrıca SABRE RGB PRO'nun scroll hissiyatı çok kötü ve çok hızlı bozuluyor. Sırf bu yüzden garantiye gönderip sıfırını gönderttim. Eğer elin büyükse başka büyük mouse'lara bak, SABRE RGB PRO önermem.

İki fareyi da kullandım, şu an ise sabre RGB Pro'yu kullanıyorum. İstediğini sorabilirsin.

İki mouse arasında çok fazla boyut farkı var. Elinin ölçülerini söylemen daha iyi olur.
Ayrıca sabre RGB Pro'nun scroll hissiyatı çok kötü ve çok hızlı bozuluyor. Sırf bu yüzden garantiye gönderip sıfırını gönderttim. Eğer elin büyükse başka büyük Mouse'lara bak, sabre RGB Pro önermem.

Elim ortalama 17cm ama küçük mouse kullanımında herhangi bir sorun yaşamıyorum. Razer Viper Mini'nin sana göre bir eksisi var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı