Razer Viper Mini tekerleği ses yapıyor

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde Razer Viper Mini aldım. Performans, ele oturma vs gibi konularda kendisi mükemmeldi. Fakat ilk başta çok dikkat etmediğim bazı sorunları var. Tekerleği aşırı ses yapıyor. Ve solda bulunan 2 adet tuşa dokunduğum zaman yay hissi ve sesi geliyor. Sizce ürünü değiştirmeli miyim? Satıcısı GameofZone. Hepsiburada'dan 26 Ocak tarihinde teslim aldım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yay sesi ve hissi gelmesi normal, geçiyor bir süre sonra. Tekerlek sesi hiç duymadım ben, kaydetme şansınız var mı? Gıcırdama varsa kusurlu ürün gibi.

Yay sesi ve hissi gelmesi normal, geçiyor bir süre sonra. Tekerlek sesi hiç duymadım ben, kaydetme şansınız var mı? Gıcırdama varsa kusurlu ürün gibi.
Kaydedebilirim fakat buradan nasıl atabileceğimi bilmiyorum. Video olarak mı paylaşmam gerek yoksa ses kaydı gönderebiliyor muyum?

15 gün içinde iade varsa kullanabilirsiniz.
Tekerlek sesi belki modeldendir fakat yay sesi normal değil.
14 gün içinde iade oluyormuş ve bugün 13. gün. Alırlar mı acaba. Satıcı ile bir görüşeceğim. Umarım değişim olur.

Kaydedebilirim fakat buradan nasıl atabileceğimi bilmiyorum. Video olarak mı paylaşmam gerek yoksa ses kaydı gönderebiliyor muyum?

Ses paylaşılmıyor diye biliyorum hocam, Youtube'a atıp gönderebilirsiniz. Hiç uğraşmanıza da gerek yok aslında. Tekeri gayet sessiz, rahatsız edecek bir ses çıkartmaması lazım. Değiştirmeyi deneyin.

Ses paylaşılmıyor diye biliyorum hocam, Youtube'a atıp gönderebilirsiniz. Hiç uğraşmanıza da gerek yok aslında. Tekeri gayet sessiz, rahatsız edecek bir ses çıkartmaması lazım. Değiştirmeyi deneyin.
Yavaş döndürünce ses biraz olsun azalıyor ama hızlı döndürmek istediğimde çok ses çıkarıyor. Sesi benzetecek bir şey bulamadım. En iyi verebileceğim örnek sürekli elektrikli testere nin çalıştırma kolunu çekiyormuşsunuz gibi düşünün demek olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı