Razer Viper Mini vs Razer deatheadder V2 mini

Bütçe
300-350
Fotoğraf çekme fırsatım olmadı fakat inceleme hazır, müsait olduğumda yayınlayacağım.

Bendeki Razer Viper Mini üzerinde LOD sorunu göremedim ben.
CD denemesi yapmadım ama aynı kalınlıkta ürün kullanarak test ettim. Hareket görmedim sabit bırakınca.
Elimle o yükseklikte tutunca mm olarak oynama var o kadar. Oda elin hareketinden kaynaklı.

Elde kullanımda dahi yüzeyken havadayken mm oynamasına dahi çözüm bulduysanız beklemekteyim.

Ancak elde kullanımda bu mm hareket tüm farelerde gördüm bu zamana kadar.

Bendeki Razer Viper Mini üzerinde LOD sorunu göremedim ben.
CD denemesi yapmadım ama aynı kalınlıkta ürün kullanarak test ettim. Hareket görmedim sabit bırakınca.
Elimle o yükseklikte tutunca mm olarak oynama var o kadar. Oda elin hareketinden kaynaklı.

Elde kullanımda dahi yüzeyken havadayken mm oynamasına dahi çözüm bulduysanız beklemekteyim.

Ancak elde kullanımda bu mm hareket tüm farelerde gördüm bu zamana kadar.
Beni rahatsiz etmisti acikcasi ve fark edilecek duzeydeydi. CD testi yapmaniz en yararlisi olur. Suanda benimki 1er CD uzerinde okumuyor.

Beni rahatsiz etmisti acikcasi ve fark edilecek duzeydeydi. CD testi yapmaniz en yararlisi olur. Suanda benimki 1er CD uzerinde okumuyor.

Lod sorunu benim bildiğim CD üzerinde sabit kalması ile sensörün hareket algılamasıdır.
Bunun bir artı kontrolünde ise hareket halinde yanlış yönlendirme yani yanlış hareket eylemi sergilemesidir.

Doğru yönde hareket eylemi varsa LOD sorunu yoktur benim bildiğim.

Çoğu kaynakta, video kaynaklar dahil elektrik bandı ile CD kalınlığı ve daha azında sabit ve hareket ettirerek denemelerde hareket eylemini engellemiş olduğunu gösteriyor.

Bu uygulama mouse arka yüzeyi tarafındaki sensörün yarısına bant çekmek oluyor.

Bu durum sensör değilde sensörün bulunduğu yerdeki mercek yapısından olabilir.

Ancak Asus M5 üzerinde dahi birebir aynı durumları gördüm.

Bugün baya oyun oynadım ve genel kullanımda yaptım. Beni rahatsız eden bir durum yok.
FPS oyunları için şu bant olayını deneyeceğim.

Lod sorunu benim bildiğim CD üzerinde sabit kalması ile sensörün hareket algılamasıdır.
Bunun bir artı kontrolünde ise hareket halinde yanlış yönlendirme yani yanlış hareket eylemi sergilemesidir.

Doğru yönde hareket eylemi varsa LOD sorunu yoktur benim bildiğim.

Çoğu kaynakta, video kaynaklar dahil elektrik bandı ile CD kalınlığı ve daha azında sabit ve hareket ettirerek denemelerde hareket eylemini engellemiş olduğunu gösteriyor.

Bu uygulama mouse arka yüzeyi tarafındaki sensörün yarısına bant çekmek oluyor.

Bu durum sensör değilde sensörün bulunduğu yerdeki mercek yapısından olabilir.

Ancak Asus M5 üzerinde dahi birebir aynı durumları gördüm.

Bugün baya oyun oynadım ve genel kullanımda yaptım. Beni rahatsız eden bir durum yok.
FPS oyunları için şu bant olayını deneyeceğim.
Ben de bant ile yaptım zaten fakat LOD'un açılımı Lift off distance, tamamen uzaklık ile alakalı, yani doğru yönde olup olmaması önemli değil sorun fazla uzaktan algılaması. Mouse'u kaldırıp indirmem gerektiğinde hissetmiştim ben.

Geri
Yukarı