Elektronik Razer Viper Ultimate Trendyol'da 1499₺

Benimki de geldi kutu tertemizdi bazı arkadaşlarınınkinin aksine çok hoşuma gitti mouse.

Arkadaşlar ben şarj olayını pek anlayamadım sürekli dongledan çıkarıp fareye takıp şarj edip tekrar mı dongle a takıyorum USB şarj kablosunu.

Şöyle yapıyorsun hocam. Çıkan kablonun bir ucu USB ve bir ucu da Type-C. Fareyi kullandığın zaman Type-C ucunu Dongle'a takıyorsun ve fareye yakın bir mesefade olacak şekilde kullanıyorsun. Sarjı bittiği zamanda Dongle'ı çıkarıp Type-C ucunu fareye takıyorsun.
USB de sürekli kasaya takılı bırabilirsin.

Şöyle yapıyorsun hocam. Çıkan kablonun bir ucu USB ve bir ucu da Type-C. Fareyi kullandığın zaman Type-C ucunu Dongle'a takıyorsun ve fareye yakın bir mesefade olacak şekilde kullanıyorsun. Sarjı bittiği zamanda Dongle'ı çıkarıp Type-C ucunu fareye takıyorsun.
USB de sürekli kasaya takılı bırabilirsin.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Hafif yapıyorlar artık fareleri çok kaliteli bir mouse malzeme kaliteside yüksek düzeyde zaten Razer dandik malzeme mal yapmaz hafif olduğu için belki sizde biraz öyle bir izlenim bırakmıştır.
Sensörü zaten en iyi sensörlerden. Geriye malzeme kalitesi kalıyor hocam. Neyi kötü hissetirmiş olabilir ki.
Razer kalitesini biliyorum ama bu modele ısınamadım. Bu belki de beklentiyi yüksek tutmakla ilgilidir. Hafif olması kalitesiz olduğunu göstermez ama sağlam, kaliteli bir hissiyat da vermiyor. Mesela bir kuzenim Corsair Sabre Pro kullanıyordu o iyiydi. SteelSeries de denedim o da öyle. Ha bir de dock çıkmaması pastanın çileği oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı