Razer Viper Ultimate vs Logitech G PRO X Superlight

codWarzone

Hectopat
Herkese merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? FPS oyunlarında özellikle PUBG'de fark yaratacak bir mouse arıyorum. Çoğu kişi Logitech öneriyor fakat gerek IPS gerek g değerleri gerekse sensör olarak sanki Razer daha iyi gibi duruyor. Sebebini de belirterek yardımcı olursanız çok sevinirim. Farklı bir mouse öneriniz varsa onu da dinleyebilirim. Herkese teşekkürler.

Herkese merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? FPS oyunlarında özellikle PUBG'de fark yaratacak bir mouse arıyorum. Çoğu kişi Logitech öneriyor fakat gerek IPS gerek g değerleri gerekse sensör olarak sanki Razer daha iyi gibi duruyor. Sebebini de belirterek yardımcı olursanız çok sevinirim. Farklı bir mouse öneriniz varsa onu da dinleyebilirim. Herkese teşekkürler.
Siz bir insan olarak aradaki ips ve g farkını hissedemezsiniz. İkiside yeterli değerlere fazlasıyla sahip. Ben Viper Ultimate almanızı öneririm. Viper Ultimate optik switchlere sahip, skatezleride daha iyi. Ben Viper Ultimate öneririm.

Siz bir insan olarak aradaki IPS ve g farkını hissedemezsiniz. İkisi de yeterli değerlere fazlasıyla sahip. Ben Viper Ultimate almanızı öneririm. Viper Ultimate optik Switch'lere sahip, skatezleride daha iyi. Ben Viper Ultimate öneririm.

Çok teşekkürler hocam. Peki Razer'in yazılımı nasıl? Logitech gibi iyi mi? Son olarak Basilisk Ultimate modeli mi daha iyi yoksa Viper Ultimate mi?

Çok teşekkürler hocam. Peki Razer'in yazılımı nasıl? Logitech gibi iyi mi? Son olarak Basilisk Ultimate modeli mi daha iyi yoksa Viper Ultimate mi?
Viper Ultimate mi, Basilisk mi derseniz ben önce sizin tutuş şeklinizi bilmem gerekir. Yazılımı da gayet güzel, işinizi görür. Eğer Palm iseniz Basilisk, Claw veya Fingertip iseniz Viper Ultimate öneririm.

Viper Ultimate mi, Basilisk mi derseniz ben önce sizin tutuş şeklinizi bilmem gerekir. Yazılımı da gayet güzel, işinizi görür. Eğer palm iseniz Basilisk, claw veya fingertip iseniz Viper Ultimate öneririm.

Bu iki model arasında RGB ve programlanabilir tuş sayısı dışında özellikler farkı yok değil mi? Elim büyük olduğu için ve palm grip tutuş sevdiğim için Basilisk diye düşünmüştüm. Fakat rtings gibi sitelerde Basilisk için oyun puanı çok düşük tutulmuş sebebi ağırlığı olabilir mi?

Bu iki model arasında RGB ve programlanabilir tuş sayısı dışında özellikler farkı yok değil mi? Elim büyük olduğu için ve palm grip tutuş sevdiğim için Basilisk diye düşünmüştüm. Fakat rtings gibi sitelerde Basilisk için oyun puanı çok düşük tutulmuş sebebi ağırlığı olabilir mi?
Büyük ihtimalle ağırlığı yüzünden düşük puan almış. Palm iseniz alın ama Viper Ultimate'i herşeye rağmen tavsiye ederim. Azcık tutuşunuzu değiştirebilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı