G PRO Superlight vs Razer Viper Ultimate

Bütçe
1500
Orochi V2 tanitildi dun. Haziran gibi falan gelir sanirim Türkiye'ye. Alternatif olabilir 1 ay falan sure varsa.

O fare G305'in rakibi bu yazılan farelerin rakibi olamaz.
Sizce bu 2 fareden hangisi daha iyi ve sizin öneriniz var mı?

Logitech G PRO da dünyanın en hızlı ve en iyi sensörü var konunun tartışılacağını düşünmüyorum.

Teknik detay yaristiracak degilim seninle ama eger Hero 25600 sensorden bahsediyorsan eski hero sensorun firmware guncellemesi yapilmis hali. 400 IPS tarama ve 40G hizlanma degerine sahip. En hizli olmadigi zaten ortada. Zaten 3360 ve uzeri sensorleri ayirtedebilmek cok cok zor.

Bir noktadan sonra mouse sekli, agirligi gibi ozellikler devreye giriyor isin asli.

Benim için sensör ne kadar önemli olsa da Viper Ultimate, şekli çok daha rahat ve DPI butonu el üstünde. Herkese göre değişir tabii ki.

Teknik detay yaristiracak degilim seninle ama eger Hero 25600 sensorden bahsediyorsan eski Hero sensorun Firmware guncellemesi yapilmis hali. 400 IPS tarama ve 40G hizlanma degerine sahip. En hizli olmadigi zaten ortada. Zaten 3360 ve uzeri sensorleri ayirtedebilmek cok cok zor.

Bir noktadan sonra mouse sekli, agirligi gibi ozellikler devreye giriyor isin asli.

Güncelleme yapılmış hali olsa bile sonuç olarak öyle ve öyle yazıyor hocam bunu ben uydurmuyorum. Sitesinde yazıyor.

Sitesinde en hızlı yazdığı zaman en hızlı olmuyor maalesef. Dediğim gibi amaç teknik özellik yarıştırmak değil ama hızlı kastın tarama IPS cinsinden tarama hızı ve hızlanma değerleriyse çok daha hızlı sensörler mevcut.

bende aynı şekilde 2si arasında kaldım. logitechin şahsen reklamdan dolayı ön planda oldugunu düşünüyorum e sport oyuncularına falan sponsor oldukları için. bide viper 300 lira daha uygun şuan baktıgımızda . hem tuş hem rgb hem dock var ekstra olarak . az paraya daha çok özellik alıyorsunuz viperda :)

Geri
Yukarı