Razer vs SteelSeries vs Corsair

SteelSeries Siberia V2 ile SteelSeries kullanmaya başlamıştım ve birçok ürününü kullandım. Razer'ın da bazı ürünlerini kullanma imkanım oldu ama bana göre en kalitelisi SteelSeries. Razer markasının overrated olduğunu ve bahsedilen kadar kaliteli bir marka olmadığını düşünüyorum.

Steeseries Apex 7 Apex 5 Apex 3 Apex Pro. Lara bakabilirsin beğendiğin olursa alabilirsin.
Apex 3 mekanik değil. Apex 5 hybrid blue switch, diğer markalarda mecha membrane diye geçen tarzda bir switch.

Apex 7 modelinde red, blue ve brown switch seçenekleri var. Tactile istediği için brown olan olabilir ama var mı Türkiye'de henüz bilmiyorum.

Apex Pro omnipoint switch, aralarında bence en iyisi bu ama tactile bir switch değil.

Apex 3 mekanik değil. Apex 5 hybrid Blue Switch, diğer markalarda Mech'a membrane diye geçen tarzda bir Switch.

Apex 7 modelinde Red, Blue ve brown Switch seçenekleri var. Tactile istediği için brown olan olabilir ama var mı Türkiye'de henüz bilmiyorum.

Apex Pro omnipoint Switch, aralarında bence en iyisi bu ama tactile bir Switch değil.

Kırmızı halı da sererlim mi?

Apex 3 mekanik değil. Apex 5 hybrid blue switch, diğer markalarda mecha membrane diye geçen tarzda bir switch.

Apex 7 modelinde red, blue ve brown switch seçenekleri var. Tactile istediği için brown olan olabilir ama var mı Türkiye'de henüz bilmiyorum.

Apex Pro omnipoint switch, aralarında bence en iyisi bu ama tactile bir switch değil.
trendyol üzerinden alışveriş yapıyorum ve apex 7 nin blue switch'i şuan bulunmuyor.Razer gerçekten kötü bir marka mı alsam beni üzer mi ?

Evet ışıkları için almıyosan tabi.
ışıkları için almıyorum,uzun süre gitmesi için,dediğim gibi sadece red switchi bulunuyor trendyolda ve red switch istemiyorum,kararsız kaldım,diğer taraftan razer'ı severek kullanan insanlar da var
razer kullandınızmı,razer kullanan arkadaşınız varmı eğer bu kadar yorum yapıyorsanız bilmeniz gerekiyor yani biraz daha bilgi verebilirmisiniz ?
çoğu ünlü yayıncı youtuber vs razer markasını kullanıyor nedeni ne bu kadar kötü olmasının.Bu kadar sormamın sebebi neden söylemiyorsunuz sadece kötü diyorsunuz

Son düzenleme:
Razer BlackWidow Chroma (green switch), SteelSeries Apex M800, SteelSeries Apex M750, SteelSeries Apex 7 (şu anda kullanıyorum) ve Corsair K70 MK.2 Low Profile klavyelerini kullandım bu 3 markadan. Aralarında en çok Corsair'ı daha çok sevdiğimi söyleyebilirim ama bende set takıntısı olduğu için Arctis Pro Wireless kulaklığı nedeniyle SteelSeries'e döndüğümde değiştirdim.

Sevmediğim tek klavye BlackWidow Chroma oldu, switchlerde takılı kalma sorunu vardı. Sadece bende değil, sadece benim etrafımdan 4 kişide daha bu sorun oldu, internette zaten gırla var. Belki green harici diğer switchlerde olmayabilir, onları kullanmadım.

Son düzenleme:
Razer BlackWidow Chroma (green switch), SteelSeries Apex M800, SteelSeries Apex M750, SteelSeries Apex 7 (şu anda kullanıyorum) ve Corsair K70 MK.2 Low Profile klavyelerini kullandım bu 3 markadan. Aralarında en çok Corsair'ı daha çok sevdiğimi söyleyebilirim ama bende set takıntısı olduğu için Arctis Pro Wireless kulaklığı nedeniyle SteelSeries'e döndüğümde değiştirdim.

Sevmediğim tek klavye BlackWidow Chroma oldu, switchlerde takılı kalma sorunu vardı. Sadece bende değil, sadece benim etrafımdan 4 kişide daha bu sorun oldu, internette zaten gırla var. Belki green harici diğer switchlerde olmayabilir, onları kullanmadım.
dostum yorumun için çok teşekkürler,beni dandik bir şey almaktan kurtardın.Razer almayacağım,steelseries apex 7 veya corsair k 70 düşünüyorum şöyle bir durum var corsair'ın görüntüsüne alışmaya başladım,ama corsair'ı diğer klavyelerden ayıran özellik nedir acaba ona göre corsair veya steelseries alacağım

eğer bütçemi zorlama çalışacağım eğer çok zor bir ihtimal bütçeyi zorlarsam steelseries apex pro mu yoksa corsair k95 mi öncelikle sadece trendyoldan alışveriş yapıyorum ve k95'i alan yok şuana kadar ve güvenilirliği konusunda şüphe duyuyorum beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı