RDR 2 150TL'ye alınır mı?

Oyunları Steam dışı alamıyorum galiba takıntım var :( Yinede bir bakarım . Herhangi bir indirim tarihi belli midir peki ?
Bir öğrenci olarak şunu söyleyeyim. RDR2 şuana kadar aldığım oyunlar arasında fiyatını gerçekten hak eden nadir oyunlardan birisi hatta en iyisi. Hikayesini iki kere bitirdim.
Nereden alacağına gelirsek.
Ben de senin gibi Steam'e takıntılıydım fakat Epic Games Store'nin oyunu açtıktan sonra EGS'u tamamen kapatabilme özelliği FPS performansı olarak daha çok işime geleceği ve

Ayrıca 110TL gibi bir fiyata Ultimate Edition alabileceğimi göz önünde bulundurarak
Epic'ten aldım ve o Steam'e takıntılı ben bir gram pişmanlık hissetmiyorum. Hatta CyberPunk'ı bile Epicten alacağım sanırım :D . Sadece bir kere almaya bakıyor gerisi geliyor.

Ayrıca Epic'te kendini geliştirmeye başladı arayüz ve başarımlar felan geldi. İleriki yıllarda hangisinin fiyatı ucuzsa onu seçeceğimiz vakitler gelecek gibi geliyor.
Hiçbir oyuna o kadar para verilmez :).
Ekonominin farkında değilsiniz galiba. Bu oyun yurtdışında 60 Dolardan satışta. Öhm (60 x 15).
Rockstar'ın bir başyapıtı olmasına değinmiyorum bile.

Bu oyun için 150 TL ekmek parası gibi bir şey sakın kaçırmayın bu oyuna değeceğine %100 eminim.
Online da oynarım diyorsanız Ultimate alın 30 TL daha vererek boş paket gibi gelebilir ama Online başlangıçta çok zor oluyor.
Online ı var hikaye için alınır mı ?

Geri
Yukarı