RDR 2 70 FPS'den 1FPS'e düşüyor

Syreaxqwe

Centipat
Daha fazla  
Steam'e gelen indirimle aldığım Red Dead Redemption 2'yi geçen günlerde kurdum 70-60 FPS arası akıcı şekilde oynuyordum. Ama bugün bir şey için oyundan çıkmam gerekti çıkarken de Alt Tab yapıp Steam'den kapatırım diye düşündüm. Ama Alt Tab yaptığımda oyun windowed seçeneğine geçti ve FPS aniden 1 oldu. Kaç defa çık gir yaptım gerek fullscreen gerek de windowed bordless yaptım ama işe yaramadı FPS Max 30 oldu. Bunun çözümü var mıdır yoksa silip yeniden mi kurmam lazım?

VSYNC ayarının kapalı olduğundan emin olun. Eğer kapalı görünüyorsa açın kaydedin sonra tekrar kapatıp FPS değerlerine göz atın. Bazen BUG oluşabiliyor başıma geldi. Bir ihtimal bu geliyor aklıma. Bir de pencere moduna geçtiği zaman alt+enter tuşlarına basarak tam ekrana geçiyor mu deneyin.

V-Sync ayarının kapalı olduğundan emin olun. Eğer kapalı görünüyorsa açın kaydedin sonra tekrar kapatıp FPS değerlerine göz atın. Bazen bug oluşabiliyor başıma geldi. Bir ihtimal bu geliyor aklıma. Bir de pencere moduna geçtiği zaman alt+enter tuşlarına basarak tam ekrana geçiyor mu deneyin.

Deniyorum hocam.
V-Sync ayarının kapalı olduğundan emin olun. Eğer kapalı görünüyorsa açın kaydedin sonra tekrar kapatıp FPS değerlerine göz atın. Bazen bug oluşabiliyor başıma geldi. Bir ihtimal bu geliyor aklıma. Bir de pencere moduna geçtiği zaman alt+enter tuşlarına basarak tam ekrana geçiyor mu deneyin.

Hocam GeForce Experience ile optimize edip başlatınca 60 FPS'e geri yükseliyor ama ayarlara girip herhangi bir ayara dokununca FPS anında 1'e düşüyor.

Çok tuhaf. Acaba dosyalarda bir sıkıntı mı oldu bilemiyorum gerçekten. Denemekten zarar gelmez bir de dosya doğrulamasını deneyin. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardım ederler umarım.

Geri
Yukarı