RDR 2 ekran kartı kullanımı düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, RDR 2 oynarken 15,20 saniyede bir ekran kartı kullanımı %98'den %92'ye %95'e düşüyor ve küçük takılma oluyor. Normal hiçbir şey yapmıyorken de oluyor ancak daha çok kasabalardayken oluyor. GPU sıcaklığı ortalama 63 derece, CPU sıcaklığı ortalama 72 derece.

Driverlarınızı güncellemeyi denediniz mi?

Hepsi güncel. Ve önceden de vardı yeni bir şey değil.
Sistemi yazmayı unutmuşum.
Anakart: ASUS Prime B450M-K II.
İşlemci: R5 3600.
Ekran kartı: ROG STRIX RTX 2060.
XPG 16 GB (2x8) 3200 MHz RAM.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD (1700 MB okuma / 1600 MB yazma)

Darboğaz yok. Arkadaşın dediğine katılmıyorum. Çok daha düşük sistemle akıcı şekilde oynamaktayım. -imzamda mevcut- Herhangi bir drop, donma veya takılma gibi şeylere rastlamadım, olmadı.
sistemin yeterli, tek aklıma takılan SSD. Mevcut yer kırmızı bar ise drop olabilir. Daha önce COD Warzone da başıma gelmiş olup, yeteri kadar yer açıp rahatlattıktan sonra normale dönmüştü.

Darboğaz yok. Arkadaşın dediğine katılmıyorum. Çok daha düşük sistemle akıcı şekilde oynamaktayım. -imzamda mevcut- herhangi bir drop, donma veya takılma gibi şeylere rastlamadım, olmadı.
Sistemin yeterli, tek aklıma takılan SSD. Mevcut yer kırmızı bar ise drop olabilir. Daha önce CoD Warzone da başıma gelmiş olup, yeteri kadar yer açıp rahatlattıktan sonra normale dönmüştü.

126 GB boş. Okuma yazma testi bu şekilde.

Dosya Ekleri

• ssd testi.jpg
    ssd testi.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı