RDR 2 abartıldığı kadar var mı?

Valorant oynadığımı kim söyledi? Tabii elinde argüman kalmayınca hemen iftira. Muhalefete "terörist" diyen AKP'den ne farkın var? Aynı mantık. Körü körüne bağlısın en ufak eleştiriyi almıyorsun. Beğenmedim ve buna hiçbir şey diyemezsin. Benim fikrim bu. Nefret ettim tiksiniyorum.

At sürme simülatörüne devam yani 😃(!)
Şu an aktif olarak oynuyorum (chapter4)ve evet oyun abartildiği kadar var. RDR2 her oyuncunun oynayabileceği türde bir oyun değil, mesela bazı oyuncular için oyun kavramı Valorant ve LoL'den ibarettir veya bazı oyuncular sadece hızlı aksiyon oyunları sever, yani bir oyunu sevip sevmemek senin oyun zevkine göre değişir. Ama bu, o oyunun kötü olduğu anlamına gelmez.
Şu yazdiğimi bı okusaydın bu kadar yanlış anlamazdın.

Şu an aktif olarak oynuyorum (chapter4)ve evet oyun abartildiği kadar var. RDR2 her oyuncunun oynayabileceği türde bir oyun değil, mesela bazı oyuncular için oyun kavramı Valorant ve LoL'den ibarettir veya bazı oyuncular sadece hızlı aksiyon oyunları sever, yani bir oyunu sevip sevmemek senin oyun zevkine göre değişir. Ama bu, o oyunun kötü olduğu anlamına gelmez.
COD Modern Warfare serisini tekrar tekrar oynarım hastasıyım. Ama Rdr2 beni bayar. Çünkü oyun beni sürekli aksiyonla beslesin istiyorum. Bana film izletmesin. Ben sevmiyorum. Benlik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı