RDR 2 Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seneye bu fiyatları görebileceğimize kim garanti verebilir?
O zaman şuan Epic'teki 80 TL ve üstü herşeyi satın al? Seneye olmama ihtimali var diye hiçbir şey alınmaz. Ve sistemi kaldırmıyorsa hiçbir işinede yaramaz sadece koleksiyon olarak kalır orada bir dürüm yese daha iyi.

Low ayarlarda 45-55 FPS bitirdim. Tekrar bitirmeyi düşünüyorum. Muhteşem bir sanat eseri.

Bilgisayarın kaldırmasa da almalısın. Daha da fazla düşeceğini sanmıyorum. En azından bilgisayarını yükselttiğinde oynarsın.

Gerçekten çok garip düşüncelerin var şu an zararı olmayan her şeyi yapıyor musun? Ne zararı olacak nasıl bir soru 90 TL zararı oluyor daha ne zararı olsun?

90 TL verip çöpe atmıyoruz ya o parayı. İleride oynamak için şimdiden uygunken almak saçmalık değil bence. Kime sorarsanız sorun bu böyledir.

Gerçekten çok garip düşüncelerin var şuan zararı olmayan herşeyi yapıyor musun? Ne zararı olacak nasıl bir soru 90 TL zararı oluyor daha ne zararı olsun?
Hocam bunu yatırım gibi düşün, ileride tüketeceği bir şeyi şimdiden maliyet yaparak almış bulunuyor ve belki ileride oyunun fiyatına yansıyacak zamlardan da etkilenmemiş oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı