RDR 2 alınmalı mı?

Efe0918

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gpu: gtx 1660 ti
Cpu: i7 10750h
Ram: 16
Msı gl65 leopard
Arkadaşlar selamlar RDR 2 Steam'de indirim de şu anda.
İlk sorum alınmalı mı yoksa daha iyi indirim olur mu?
İkinci sizce hangi sürüm alınmalı arasında çok fark var mı paketlerin?
Cevaplarsanız sevinrim iyi günler.

Arkadaşlar selamlar RDR 2 Steam'de indirim de şu anda.
İlk sorum alınmalı mı yoksa daha iyi indirim olur mu?
İkinci sizce hangi sürüm alınmalı arasında çok fark var mı paketlerin?
Cevaplarsanız sevinrim iyi günler.
Normal sürümünü alın, paketteki çoğu şey işe yaramaz. Oyunda birazcık uğraşarak kazanabiliyorsunuz. RDR2'yi durumu olan her insan evladı oynamalı.

Hocam geçmiş zamandan bahsetmeyi sevmiyorum ama Epic indirimini kaçırmış olmanıza üzüldüm. Ben o zaman almıştım. Açıkçası yoruma pek gerek duymuyorum ama çok uzun soluklu oyun olduğu için kimilerini sıkabilir. Ben henüz başlamadım mesela korkuyorum senelerce sürecek diye :)

Bence kesinlikle alınmalı. Hikayesi muazzam. Atmosfer güzel. Standart sürümü mevcut bende. Diğer sürümlerde sanırım Online'a özel bazı içerikler mevcut. Bence standart sürümü al zira Online modu GTA Online'a göre bir hayli pasif ve YouTube'dan Online rehberleri izleyerek kolaylıkla para kasabilirsin.

Oyun içeriğiyle ilgili eksik bir şey olmasını istemediğim için Ultimate tercih etmiştim. Ancak standart olanı almanı öneririm.

Hocam çok sağolun yorumlarınız için görüşlerinizi değerlendireceğim
Hocam geçmiş zamandan bahsetmeyi sevmiyorum ama Epic indirimini kaçırmış olmanıza üzüldüm. Ben o zaman almıştım. Açıkçası yoruma pek gerek duymuyorum ama çok uzun soluklu oyun olduğu için kimilerini sıkabilir. Ben henüz başlamadım mesela korkuyorum senelerce sürecek diye :)
Hocam epic indirim sırasında benim sınav haftalarımdı ondan dolayı değerlendiremedim haklısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı