RDR 2 alınmalı mı?

Yükledim, şu an masaüstüm de duruyor, aslında başlamaya korkuyorum gibi, sonuçta çok fazla hikayeli oyun deneyimim olmadı.

Yerinizde olsam Epic Games'ten oyun almazdım ben bir tek AC Odyssey ve Valhalla'yı aldım Valhalla'yı da mecbur aldım Steam'de olmadığı için. Epic Games çok eksik kalıyor ve Epic Games kullanırken genelde crack kullanıyormuşum gibi hissediyorum cidden hani başta diyorduk Epic Games daha avantajlı falan fistan "e kardeşim crack daha avantajlı niye crack kullanmıyorsun" derler adama. Sözün özü Epic Games'ten oyun almak genel olarak mantıksız, zaten Steam'in belli başlı avantajları sayesinde oyunları çok çok daha ucuza getirme şansınız olabiliyor. Artık son zamanlarda Steam bile avantajlı değil Activision'ı da satın almışken Xbox bana çok çok daha mantıklı geliyor.
Mafia falan almıştım ama iade ettim. İademi de 1 ayda anca verdiler.

Bu Epic Games'de bir tek ben sorun yaşamıyorum galiba.

İleride sen de sorun yaşarsın hocam. Adamların Launcher'ı cidden çöp bir gün giriyorum oyunlar gitmiş bir gün giriyorum geri gelmiş. Atolye desteği yok, sosyallik desen Allah'a emanet. Uplay Launcher'ı bile aşırı çöp olmasına rağmen Epic Games'ten daha iyi. Olurda Epic'ten aldığın oyundan pişman olursan olma çünkü paranı en erken 1 haftada alırsın.
Bir de multiplayer oyunları bedava yapıyorlar ki saçlarını yolarsın GTA 5 bedava yapıldı diye her yer hile doldu oyunda 10 dakika adam gibi rahat edemiyorsun public server açmak zorunda kalıyorsun. Game Pass kullanın diğerlerine para vermeyin Game Pass aylık sistem hoşuma gitmiyor derseniz Steam kullanın gerçekten Epic'ten çok çok daha iyi.

Yerinizde olsam Epic Games'ten oyun almazdım ben bir tek AC Odyssey ve Valhalla'yı aldım Valhalla'yı da mecbur aldım Steam'de olmadığı için. Epic Games çok eksik kalıyor ve Epic Games kullanırken genelde crack kullanıyormuşum gibi hissediyorum cidden hani başta diyorduk Epic Games daha avantajlı falan fistan "e kardeşim crack daha avantajlı niye crack kullanmıyorsun" derler adama. Sözün özü Epic Games'ten oyun almak genel olarak mantıksız, zaten Steam'in belli başlı avantajları sayesinde oyunları çok çok daha ucuza getirme şansınız olabiliyor. Artık son zamanlarda Steam bile avantajlı değil Activision'ı da satın almışken Xbox bana çok çok daha mantıklı geliyor.
Hocam ben Epic'de aktif bir şekilde Metro Exodus oynuyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ne gibi sorunlar oluyor bilemedim yani. Destek konusunda diyorsanız haklısınız ama teknik açıdan oyunlarda sorun göremedim. Fps düşüşü vs yani.

Hocam ben Epic'de aktif bir şekilde Metro Exodus oynuyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ne gibi sorunlar oluyor bilemedim yani. Destek konusunda diyorsanız haklısınız ama teknik açıdan oyunlarda sorun göremedim. FPS düşüşü vs yani.

Hayır ben Launcher'ına laf atıyorum zaten oyunlarda ben de sıkıntı yaşamıyorum kullanışlılık açısından çok geride kalıyor.

Epic Games'e kişisel olarak çok bilenmişsin Epic Games Store ilk kurulduğundan beridir kullanıyorum oyun açısından herhangi bir sorunla hiç karşılaşmadım. Oyunumu indiriyorum launcher'dan normal bir şekilde oyunun simgesine basıp oynuyorum sonrasında Launcher'la işim olmuyor zaten. Oyun da iade ettim 3 gün sonra para karta yattı. Her şeyi fazla fazla abartmışsın Steam bağımlısı olmuşsun gibi. Özellikle şu crack yorumu çok mantıksız, oyunu crack oynuyormuşum gibi geliyor ne demek bir de Epic Games'ten oynamak yerine git crack oyna demişsin. Oyunun parasının hakkını verip oyun oynuyorsun üreticiye destek olup oyunu oynuyorsun crack daha avantajlıymış :D komik gerçekten. İnsanları kişisel yaşadığınız sorunlar yüzünden yanlış yönlendirmeyin. Oyun nerede ucuzsa oradan satın alıp oynayın. Ekstra 60 TL vermek senin için sorun değilse Steam'den de alabilirsin. Hiçbir şeyin aşırı fanatiği olmayın bu her şey için geçerli.

Çok da güzel bir oyun değil. Gta kadar sürükleyici değil. At koşturmaktan sıkılabilirsin. Sorunun cevabı bence farklı oyun alınır.

Sisteminiz kaldırıyorsa kesinlikle alınır. Sormaya gerek bile yok. Asla pişman olmazsınız.

Epic Games'ten alın. Ha yok Steam'de gösterip şov yapmak istiyorsanız Steam'den alabilirsiniz 60 TL fazla vererek. Size kalmış. Epic Games'ten bugüne kadar Horizon Zero Dawn, AC Odyssey, AC Origins, Metro Exodus, Bannerlord, Kena Bridge of Spirits gibi oyunlar satın aldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Kena, Horizon Zero Dawn, Bannerlord, Metro Exodus Epic Games'ten oynanıyor üstelik. Odyssey ve Origins Ubisoft hesabına bağlanıp Uplay'den oynanıyor. Eğer RDR2 alırsanız o da Rockstar Launcher'dan oynanacak. Dolayısıyla çökmenin sebebi Epic Games olmuyor. İnternetiniz iyiyse Epic Games gayet de hızlı açılıyor. Suçlamak gereksiz. Ucuz olan platformdan alın.

Geri
Yukarı