RDR 2 aniden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Hata vermeden bir anda kapanıyor. Çözemedim, ne zaman kapanacağı da belli değil bir anda kapanıyor sanki hiçbir şey olmamış gibi. Belki düzelir diye Visual C++ indirdim all in One olanı yani buradakileri Latest Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Nov 2023 Download. Çünkü bende 2008'den sonrakiler yüklüydü. Sanırsam 2010 da yoktu, 2005 kesin yoktu. Şimdi tekrar gireceğim oyuna çökme yaşarsam artık ne yapacağım bilmiyorum. Sizce Visual C++ yükledim diye düzelme şansı var mı?

Hata vermeden bir anda kapanıyor. Çözemedim, ne zaman kapanacağı da belli değil bir anda kapanıyor sanki hiçbir şey olmamış gibi. Belki düzelir diye Visual C++ indirdim all in One olanı yani buradakileri Latest Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Nov 2023 Download. Çünkü bende 2008'den sonrakiler yüklüydü. Sanırsam 2010 da yoktu, 2005 kesin yoktu. Şimdi tekrar gireceğim oyuna çökme yaşarsam artık ne yapacağım bilmiyorum. Sizce Visual C++ yükledim diye düzelme şansı var mı?
Dostum oyunun orijinal mi? Bu dediğin yazılımların çoğu genellikle korsan oyunları indirirken sonunda kurulması istenilen yazılımlar. Orijinal oyun aldıysan oyun indikten sonra ilk açışında gerekli yazılım yüklemelerini yapıyor zaten.

Dostum oyunun orijinal mi? Bu dediğin yazılımların çoğu genellikle korsan oyunları indirirken sonunda kurulması istenilen yazılımlar. Orijinal oyun aldıysan oyun indikten sonra ilk açışında gerekli yazılım yüklemelerini yapıyor zaten.

Oyunu Steam'den aldım. Oyun zaten bana bunlar eksik diye hata vermiyor. Hiç hata vermeden kapanıyor hala çözemedim.

Ekran görüntüsü 2023-11-26 122401.png

Oyunu Steam'den aldım. Oyun zaten bana bunlar eksik diye hata vermiyor. Hiç hata vermeden kapanıyor hala çözemedim.

Ekran görüntüsü 2023-11-26 122401.png

Fotoğrafta görünen Fortnite'ı nasıl eklediğimi sorarsan sol altta Steam dışından oyun ekleme var oradan ekledim.

Vulkan ile mi oynuyorsun?

DirectX12. Vulkan'da oynarken sebepsiz kasma oluyordu, DirectX12'ye alınca düzeldi. Fakat Vulkan da da kapanıyordu. Yani bu olay bayağıdır var. Fakat ilk zamanlar yoktu. Oyunun 60. saatinden sonra falan olmuştur. Hiç hatırlamıyorum ilk oynadığım zamanlarda kapandığını.

DirectX12. Vulkan'da oynarken sebepsiz kasma oluyordu, DirectX12'ye alınca düzeldi. Fakat Vulkan da da kapanıyordu. Yani bu olay bayağıdır var. Fakat ilk zamanlar yoktu. Oyunun 60. saatinden sonra falan olmuştur. Hiç hatırlamıyorum ilk oynadığım zamanlarda kapandığını.

Bazı yerlerde internetten dolayı olduğunu söyleyenler var. Öyle bir şey olma olasılığı var mı?
Oyunun 120 saatinin neredeyse 100 saatini Online da geçirdim, yani oyunu offline oynadığım zaman kapandı mı bilmiyorum/hatırlamıyorum. internete Ethernet kablosuyla bağlanıyorum.

Bazı yerlerde internetten dolayı olduğunu söyleyenler var. Öyle bir şey olma olasılığı var mı?
Oyunun 120 saatinin neredeyse 100 saatini Online da geçirdim, yani oyunu offline oynadığım zaman kapandı mı bilmiyorum/hatırlamıyorum. internete Ethernet kablosuyla bağlanıyorum.
Merhaba sorunu çözebildiniz mi ? Ben ve arkadaşım da aynı sorunu yaşıyoruz yaklaşık 110 saat civarı hikaye kısmını oynadım ve hiç kapanma gibi bir sorun ile karşılaşmadım.Online kısmına geçtim ilk başlarda sıkıntı yoktu daha sonra çok nadiren kapanıyordu son 1-2 gündür online a girip 2-3 dk oynadıktan hemen sonra kendiliğinden kapanıyor.

Merhaba sorunu çözebildiniz mi? Ben ve arkadaşım da aynı sorunu yaşıyoruz yaklaşık 110 saat civarı hikaye kısmını oynadım ve hiç kapanma gibi bir sorun ile karşılaşmadım. Online kısmına geçtim ilk başlarda sıkıntı yoktu daha sonra çok nadiren kapanıyordu son 1-2 gündür Online'a girip 2-3 dk oynadıktan hemen sonra kendiliğinden kapanıyor.

Hocam bu sorunu ben ve arkadaşımla birlikte bu problemden rahatsısız. Bir çözüm bulursanız buraya bildirirsiniz veya bir çözümü bulursak buraya bildiririz.

Hocam bu sorunu ben ve arkadaşımla birlikte bu problemden rahatsısız. Bir çözüm bulursanız buraya bildirirsiniz veya bir çözümü bulursak buraya bildiririz.

Hocam genel olarak sunucular ile ilgili bir sorun olduğu söyleniyor veya hilecilerden kaynaklı olduğu düşünülüyormuş herkeste olan bir şeymiş çözüm olarak da solo lobby öneriyorlar ben denedim solo lobby olayını orada da attı beni kimisini atmıyor anlayamadım. Solo lobby kurmak için de şöyle bir video var belki sizin işinizi görür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı