Çözüldü Sürprizbozan RDR 2 | Arthur

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merak ettiğin şey Arthur'un öldüğü zamanın oyunun hangi saatinde değil de gerçek hayatta hangi saate denk geldiğiyse ufak bir tahmin yapabilirim. Bu arada iyi son için bu dediğim.

Arthur'un öldüğü yer Annesburg'un biraz kuzey batısın ile Doğu Grizzlies'ta bulunan O' Coeagh's Run'ın doğusu arasında bir yer. Bu eyaletler gerçekte yok ama esinlendikleri kaynaklar var. Şansımıza ölüm yeri Ambarino ve New Hanover'in kesiştiği bir yer. İki eyaletinde esin kaynaklarını bulup bunların Amerika'daki ortalarında bir yeri baz alacağız. Doğu Ambarino; Ohio, Indiana, Illinois, Iowa, Nebraska ve Wisconsin temelli. Doğu New Hanover ise Virginia, Doğu Virginia, Kuzey ve Güney Carolina temelli.

Doğu Virginia ve Ohio komşu eyaletler. Doğu Virginia kıyısındaki Marietta şehrini baz aldım. Arthur'un öldüğü mevsim yanlış hatırlamıyorsam İlkbahar. Yani bu zamanlar. Ve Arthur öldüğünde güneş doğuyordu. Marietta'da gün doğum vakti 05:48. Biona mı yazarsın bilmiyorum ama bu bilgiyi artık biliyorsun.

Oyuna açıp bakabilseydim daha nokta atışı tahminde bulunabilirdim. Yapabilen oyunda bakabildiğimiz en son yerde saate baksın. Arthur'un ölümüne kadar kronometre tutsun. Oynadığı kısımlar varsa mümkünse vakit öldürmeden akıcı bir şekilde oynasın. Oyun içi bir saat yaklaşık 2,80 dakika. Bunu baz alarak ve kronometredeki sonuçtan yola çıkarak daha nokta atışı bir sonuç bulunabilir.

Ben bunun matematiğini yapacak kadar işsizdim. Pratiğe dökecek kadar başka bir işsiz varsa güçlerimizi birleştirelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı