RDR 2 beyaz Arap atı çıkmıyor

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. İlk başta atı bulmuştum. Fakat yakalayamayıp kaçırdım. Şimdi ise oyunda birkaç gün geçmesine rağmen at çıkmıyor. Yardım eder misiniz?

Çok o bölgelerde dolanma. Bana da aynısı olmuştu. Yakalayamadıysan zorlama, sal oyuna devam et git bir iki görev yap, oyun ilerlesin. Üç gün sonra yine gittiğinde çıkar. Yani bana öyle olmuştu.

Çok o bölgelerde dolanma. Bana da aynısı olmuştu. Yakalayamadıysan zorlama, sal oyuna devam et git bir iki görev yap, oyun ilerlesin. Üç gün sonra yine gittiğinde çıkar. Yani bana öyle olmuştu.
Hocam otomatik at sürme nasıl oluyor? Atı kontrol edemiyorum bir türlü hep sağa sola çarpıyorum. Direkt tuşa basınca otomatik gidiyormuş sanırım. Ama bulamadım.

Sinematik kameraya geçip, X'e basılı tutuyosun. Tabii bu PS4 için. Ben PS4'te oynadım, PC tarafını bilmiyorum.

Sinematik kameraya geçip, X'e basılı tutuyosun. Tabii bu PS4 için. Ben PS4'te oynadım, PC tarafını bilmiyorum.
Dostum at öldü ne yapmalıyım? Göreve gidiyordum. O bölgede aranıyormuşum. Hemen ateş ettiler. Tekrar canlandığımda eski atım vardı. Üstünde de eyer yoktu.

Hocam oyunda her yerde beni arıyorlar. Daha da çok ilermemiştim. Karlı bölgedeki görevler yeni bitmişti. Kafayı yedi oyun.

Büyük ihtimal çok suç işleyip kafandaki ödülü fazlaca arttırdın. O yüzden bounty hunterlar geliyordur sürekli. Tek çaresi bir şekilde para kazanıp başındaki ödül parasını postaneden ödemek.

Geri
Yukarı