RDR 2 bitti

ben anlamadım arthur ölünce ne oluyor o zaman
Hocam RDR2'nin tamamı RDR1'in öncesi. RDR2'de Marston'un ilk oyundaki çiftliğini inşa ediyoruz. Micah'ı öldüyoruz ama Dutch çekip gidiyor. 1. Oyunda ise Revenue Agent'ler Marston'a Dutch'ı öldürtüyor.

hocam RDR2'nin tamamı RDR1'in öncesi. RDR2'de Marston'un ilk oyundaki çiftliğini inşa ediyoruz. Micah'ı öldüyoruz ama dutch çekip gidiyor. 1. oyunda ise revenue Agent'ler Marston'a Dutch'ı öldürtüyor.

hocam RDR1'in sonunda john çiftlik de öldürülmüyor mu? RDR2'nin sonunda da öldürülmüyor mu? Ama evet bir konuda haklısınız RDR2 de Dutch'ı öldürmüyoruz

Efsaneler daima yaşar.

Red Dead Redemption 2_2021.10.05-20.33_1.png

Sanırım Benin gördüğüm video fanların yaptığı bir kurguydu. Ben oradan yola çıkarak size bunları söylemiştim.
Biliyorum o videoyu hocam. Anladım zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mod bu. RDR2'de böyle bir şey yok.

RDR 2 gerçekten de oynaması çok keyifli güzel bir oyun, diğer sıradan oyunlarda olduğu aptalca NPC ve Boss kesmek için kasılmadan, rahat kolay bir şekilde oyun oynuyorum. Oyunun grafiklerine hikayesine ve müziklerine diyecek hiç bir şey yok. Şu anda 30 saatin biraz üzerinde chapter 3 % 25 kısmını tamamladım. Oyunda her detay düşünülmüş, oyun karakteri saçı sakalı birbirine karışıyor, enerjisi doldurmak için yabani hayvanları avlamak, hatta oyun için de oyun oynamak mümkün poker, domino ve parmak ruleti gibi oyunlar var. Bitmesini istemediğim oyunlardan biridir 👍
Bu oyunu mutlaka oynayın etrafınızdaki arkadaşlarınıza mutlaka oynatın.

971362.jpg

Oyunun sonunda volcanic pistol çekmek yakışmamış. Gidip silah alamadın mı beaaa :) oyunu 10'dan fazla bitirdim hiçbirinde volcanic pistol yok.
RDR 2 gerçekten de oynaması çok keyifli güzel bir oyun, diğer sıradan oyunlarda olduğu aptalca NPC ve boss kesmek için kasılmadan, rahat kolay bir şekilde oyun oynuyorum. Oyunun grafiklerine hikayesine ve müziklerine diyecek hiçbir şey yok. Şu anda 30 saatin biraz üzerinde chapter 3 % 25 kısmını tamamladım. Oyunda her detay düşünülmüş, oyun karakteri saçı sakalı birbirine karışıyor, enerjisi doldurmak için yabani hayvanları avlamak, hatta oyun için de oyun oynamak mümkün poker, domino ve parmak ruleti gibi oyunlar var. Bitmesini istemediğim oyunlardan biridir 👍
Bu oyunu mutlaka oynayın etrafınızdaki arkadaşlarınıza mutlaka oynatın.

Efsanevi hayvanları avla onlardan özel kıyafetler yapabilirsin. Benim yaptığım ama YouTube yuklemedigim bir video var traper ile ilgili bedava giyebiliyorduk.

Hocam sizce iyi bir deneyim içim hangi ayarlarda minimum kaç fps olmalı 1080p en düşük ayarlarda 40fps ile iyi bir deneyim elde eder miyim hiç başlamayım mı?
Akıcı oynuyordum ben. 1050 Ti ile 1080p 40 FPS en düşük ayarlarda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda FPS'i en çok düşüren şehire gitmiştim. Belki fikir verir sana.

Geri
Yukarı