Sürprizbozan RDR 2 bittikten sonrası nasıl?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HanDuo

Centipat
Makaleler
1
44 saat sonra oyun bitti. Arthur'un ölümü gerçekten çok kötü oldu, oyunun sonunu spoiler yememe rağmen şu anda şoktayım.] Başka oyun oynayasım gelir mi bu saatten sonra bilmiyorum. Oyunu sanki 1-2 yıldır oynuyormuş gibi hissediyorum, her mevsimi geceyi gündüzü yaşattı. İlk başlarda bu kadar etkilenmesem de sonlarında beni çok etiledi ve şu an favori oyunum RDR 2 oldu. Ana hikaye bittikten sizler devam ettiniz mi? Sarıyor mu merak ediyorum.

Sarmıyor bir yavan geliyor ama yine de oynanabilir bir oyun. Çünkü Micah'ın sonu bu oyun süresi sonunda belli oluyor.

Yani biraz uzun bir filler bölüm var çiftlik işleriyle uğraşıyorsun sonra sadie charles ile gidiyorsunuz tam hatırlamıyorum süresini.
Anladım teşekkür ederim.

44 saat bu oyun için biraz az bir süre. Yan görevleri yaptınız mı?
1 veya 2 tane yapmış olabilirim. Oyunları hızlı oynuyorum, bunda da atla dörtnala koştum kestirmelerden gittim ana hikaye odaklı oynadım.

Rdr 1 e geçmen lazım. Artık nasıl halledersin sana kalmış. Xbox mu kiralarsin emulator mu kurarsın ilk oyunun oynanması lazım hiç eskimemiş

Geri
Yukarı