RDR 2 çok karışık geliyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyunun videolarına falan bakıyorum bana çok karmaşık geliyor hiçbir şey anlamadım. Yani oyun çok detaylı ve zor gibi. Alırsam pişman falan olur muyum? Sorum bu kadardı, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zor veya karışık değil. Ama oyunu bilen birileri ile oynamakta fayda var. Asla pişman edecek bir oyun değil.

Oyunda çok detay var ama birçoğu oynanışı etkilemiyor. Oynadıkça alışıyorsun. Bir 10 saate ihtiyacın olan neredeyse her şeyi hatta ben bile çözdüysem her şeyi çözersin.
Oyunda bazı püf noktalar var ama. Mesela ilk önerim hep at canlandırıcılar ile dolaşman olacaktır.

Bu oyunun videolarına falan bakıyorum bana çok karmaşık geliyor hiçbir şey anlamadım. Yani oyun çok detaylı ve zor gibi. Alırsam pişman falan olur muyum? Sorum bu kadardı, teşekkür ederim.
Hiç ingilizce bilmeden oynadım yine de müthiş zevk aldım. Bir kaç saate alışıyorsun mekaniklere. Hikayesini de istersen youtube dan izleyebilirsin ben öyle yaptım.

Hiç İngilizce bilmeden oynadım yine de müthiş zevk aldım. Birkaç saate alışıyorsun mekaniklere. Hikayesini de istersen YouTube'dan izleyebilirsin ben öyle yaptım.

Türkçe yaması gelmişti en son. Kurabilir isterse arkadaş. Güzel çevirmişler ama ben orijinal dili tercih ettim.

Bir Save al ondan sonra açık dünyaya çık, görev falan yapma, sadece dolaş. Zamanla anlarsın oyun bazen küçük bilgi notları gösteriyor onları okuyabilirsin. Guide gibi bir şey vardı oyunun bir yerinde ona bakınabilirsin. Ama açık dünyada bizzat deneyimleyerek öğrenmek daha keyifli oluyor. Bir şey ters mi gitti, ya da canın mı sıkıldı Save'den geri yükle, her şey ilk günki gibi olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı