Çözüldü RDR 2 dahili ekran kartını kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Cratiys

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
i7
Ekran kartım RTX 2060 ama dahili ekran kartını kullanıyor. Monster kullanıyorum 2 tane ekran kartı var birisi ana ekran kartı yani 2060 diyeri ise Intel. Nasıl 2060'a geçebilirim oyun FPS değerleri 3 ile 4 arası.

Windows arama çubuğuna Grafik Ayarları yazın ve oyununuzu Göz Attan yükleyin. Sonra Yüksek Performansa alın düzelir. Olmadı Nvidia ayarlarından yaparsınız.

Ayarlar kısmında grafik kısmına gir en üstte çıkış adaptörü var onu değiştir.

Neye göre ayarlayabilirim onu.

Windows arama çubuğuna grafik ayarları yazın ve oyununuzu göz attan yükleyin. Sonra yüksek performansa alın düzelir. Olmadı NVIDIA ayarlarından yaparsınız.

Onu denedim ama olmadı. NVIDIA ayarlarındanda olmadı.

Ekran kartım RTX 2060 ama dahili ekran kartını kullanıyor. Monster kullanıyorum 2 tane ekran kartı var birisi ana ekran kartı yani 2060 diyeri ise Intel. Nasıl 2060'a geçebilirim oyun FPS değerleri 3 ile 4 arası.

Win ayarları > grafik ayarları > RDR 2 > yüksek performans.
NVIDIA Denetim Masası > tercih edilen GPU > yüksek performans ya da önerilen.

Şunu aktif hale getirin çözülür.

1690367724693.png

Olmazsa program ayarlarından yapın NVIDIA'dan.

Şunu aktif hale getirin çözülür.

Eki Görüntüle 1877056

Olmazsa program ayarlarından yapın NVIDIA'dan.

Bu seçenek nerede.

BIOS'u kontrol et belki GPU ile ilgili bir ayarı kapatmış olabilirsin.

Sadece bu oyunda yapıyor ama.

Ayarlar kısmında grafik kısmına gir en üstte çıkış adaptörü var onu değiştir.

Deneyeceğim olursa söylerim.

Hocam sayılar yazıyor çıkış adaptöründe 0 ve 1 diye 0 sizin RTX 2060 kartınız olmalı.

Evet işe yaradı adaptör ayarlarında 1'di 0 yaptım FPS değerleri düzeldi teşekkür ederim.

Geri
Yukarı