Oyun RDR 2 Epic Games'te 99 TL!

100TL iken kaçırmayın. Kimse bu oyuna bin TL vermez.
Kesinlikle. Ben bile eğer abimin Steam hesabında RDR2 olmasaydı ve param da olsaydı hiç düşünmeden direkt alırdım. Abimin Steam hesabında zaten RDR2 olduğu için bir daha almak istemiyorum. Yoksa hiç düşünmeden Epic'ten alırdım. :)

Kendi adına konuş ben Windows'u gayet orijinal kullanıyorum WinRAR değil 7ZIP kullanıyorum.
Türkçe yamayla uğraşma sebebimiz neredeyse herkesin korsan indirmesi ben de şirket olsam 5 dolara oyun sattığım yine de korsan indirilen bir ülkeye yama çıkartmazdım.

GTA 5 ile Türk oyuncuların yeterince kendilerini gösterdiklerini düşünüyorum ona rağmen Türkçe dil getirmiyorlarsa bende almam olur gider ona bakarsan Paradox'un oyunları türklere çok satmıyor ama adamlar victoria 3'e Türkçe koydular ve bende bayıla bayıla paramı yatırdım. Bu konu hakkında daha fazla kendimi yormayacağım söylediğim cümlelerin çoğunda BENCE olmasına rağmen ısrarla insanlar çöp Epic Store'u bana karşı savunuyor ne haliniz varsa görün ne yaptığınız beni ilgilendirmiyor.

GTA 5 ile Türk oyuncuların yeterince kendilerini gösterdiklerini düşünüyorum ona rağmen Türkçe dil getirmiyorlarsa bende almam olur gider ona bakarsan Paradox'un oyunları türklere çok satmıyor ama adamlar victoria 3'e Türkçe koydular ve bende bayıla bayıla paramı yatırdım. Bu konu hakkında daha fazla kendimi yormayacağım söylediğim cümlelerin çoğunda BENCE olmasına rağmen ısrarla insanlar çöp Epic Store'u bana karşı savunuyor ne haliniz varsa görün ne yaptığınız beni ilgilendirmiyor.
Tamam anime kızı sen epic kullanmazsın bu kadar uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı