Oyun RDR 2 Epic Games'te 99 TL!

Epic'ten alacağıma Steam'den 1.150 TL'ye alırım edebiyatı yapanların çoğunun Steam hesabındaki en pahalı oyun Zup! falan. Dikkate almayın.

Tekel ile alakalı bir fikrin yok. Rockstar Epic'in sahibi mi ki şu an olan şey tekel olsun? Steam'de zamlanıp Epic'te zamlanmayan başka oyunlar da var. Bunların hepsi tekel demek ki hahshaha :D
Tekel ne demek bilmiyorsun, Epic Games'in Tekellik yaptığı ilk şey bu da değil. Şu an Fallguys ve Rocketleague oynamak istiyorsan kullanabileceğin tek platform Epic Games. Tekellik bu. Anlamını bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma.

Normalde Epic Games Launcher'dan ne kadar nefret etsem de aradaki fiyat farkı gerçekten devasa. Bir tarafta 1150 TL var, diğer tarafta 99 TL var.

Eğer abimin Steam hesabında RDR2 olmasaydı ve param olsaydı kesinlikle Epic'ten RDR2'yi alırdım, gerçekten müthiş bir fırsat.

Arkadaşlar dikkate almadığınız konu şu, bakın Launcher'ı veya Steam'den olmayan birçok özelliği olmayabilir. Tüketici bunlara bakarak da alacağı platforma karar verebilir.
Ayrıca, bugün Epic Games'in Launcher'ı veyahut topluluğu beklentinizi karşılamıyor olabilir fakat ilerideki dönemlerde de böyle olacağı anlamına gelmez bu.
Ücretsiz oyunlar, indirim dönemlerde verilen kuponlar, Steam'e göre daha ucuza satması vs. nedenlerle Epic Games'i kenara atmamalıyız. Türk oyuncu topluluğuna büyük faydası olan bir platform.

Tekel ne demek bilmiyorsun, Epic Games'in Tekellik yaptığı ilk şey bu da değil. Şu an Fallguys ve Rocketleague oynamak istiyorsan kullanabileceğin tek platform Epic Games. Tekellik bu. Anlamını bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma.
Bundan bahsedip ''tekel'' taktiği uyguluyor yazmış olsaydın haklı olurdun. Hem gidip Rockstar'ın tekel taktiği uyguladığını söylüyorsun, sonra lafı Epic Games'e getirip laf çarpıtıyorsun. Böyle haklı çıkmaya çalışan biriyle tartışacak bir şeyim yok. Dediğim gibi, tekel hakkında bir şey bilmiyorsun. Yazdığın yorumun komediliğini büyüyüp yorumunu tekrar okuduğunda anlarsın.
Ya ikisini de aynı fiyat yap ya da ikisini de 100TL yap rezil laucher ve TEKELLİK stratejinlerinle ile uğraşmak zorunda mıyım R*?
Yok ya, ben öyle dememiştim dersen diye de bunu böyle alıntılayayım, bakar bakar, lafı daha nasıl Epic'e getirip haklı çıkmaya çalışırım diye düşünürsün.

Yaklaşık 1 hafta önce Steam'de bu indirimi kaçırmıştım. Sonrasında fiyatı 1150 TL yapıldığını görünce şok olmuştum. Teşekkür ederim paylaştığın için.

Epic Games'i teknik olarak sevmem ama bu ne olursa olsun alınmalı fırsat değerlendirilmeli aynı fiyat Steam'de olsa Epic'ten alanları yargılardım ama 1051TL fiyat farkı var.

Sen bir oyuna para verirken bu parayı vermendeki temel ölçüt yapımcının emeğine karşılık bir ücret ödemek mi yoksa iki üç atölye, profil içeriği mi? Epic'ten oyunu aldığın zaman yapımcısına emeğinin karşılığında talep ettiği ücreti ödüyorsun. Korsanda ödemiyorsun. Atölye, profil içerikleri ikincildir, asıl amaç ücret karşılığı sunulan ürünü bedelini ödeyerek almaktır. Siz korsanı Steam dışı olarak kodladığınız için bunlar garip geliyor size. Zaten bir oyunu sırf Steam'deki imkanlardan faydalanmak için alıyorsan neden orijinal bir ürün kullanman gerektiğin konusunda tam bilgi sahibi değilsin demektir.

Evet ben Türkçe dil desteği olmayan oyunlara para vermiyorum verirsemde bu Steam için veya Online için oluyor. Yapımcı madem beni düşünmüyor bende onu düşünmüyorum.

Niye çöpe atmış olsunlar paralarını. Korsana insanları yönlendiriyorsun ap açık. Epic'ten RDR2 aldım ve iki kez bitirdim. Hiçbir sorun yaşamadım. Korsan oynamak ile Epic'ten oynamayı nasıl bir tutarsınız anlamış değilim.

Epic'ten oynamanın bir artısını söyler misiniz?

Evet ben Türkçe dil desteği olmayan oyunlara para vermiyorum verirsemde bu Steam için veya Online için oluyor. Yapımcı madem beni düşünmüyor bende onu düşünmüyorum.

Epic'ten oynamanın bir artısını söyler misiniz?
Dostum kimse sana kafana silah dayayıp epicten al ya da korsan oynama demiyor eğer böyle bir duyarlılığın varsa adamlar 98 tlye emeğe saygı gösterip oynama fırsatı sunuyor sana ister kullan ister gidip dodi repack'ten indir.

Geri
Yukarı