RDR 2 FitGirl Repack virüslü çıktı

ArdaSonmez

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. RDR2'yi indirimlerden alamadım fiyatlarda çok pahalı gelince korsana yönelmeye karar verdim. Birçok kaynaktan araştırmam sonucu (Yabancı/Türk) FitGirl repack üzerinden indirmeye karar verdim. Önceden de buradan birkaç oyun indirmiştim hiçbir sıkıntı çıkmamıştı. RDR 2'yi Torrent indirdim, setup.exe isimli programda 2 tane virüs buldu. Buna çok takılmadım, normaldir dedim ve Setup'ı kurdum. Kurduktan sonra RDR2'nin dosya konumuna gittiğimde Launcher.exe isimli programı VirusTotal üzerinde tarattığımda 7 virüs/istenmeyen yazılım buldu. Fakat oyunun kendi çalıştırdığımız yerde (Rdr2.exe) herhangi bir sıkıntı yoktu. Sizce herhangi bir sıkıntı çıkar mı? (Oyunu .site uzantılı olan siteden indirdim)

Not: Ekran görüntüsünü koyamıyorum site hata veriyor (A server error occured... )

Doğru siteden indirdiniz mi? Ben doğru siteyi veremiyorum.

Hocam korsan indirmeniz en baştan hata.
Birde rdr gibi bir oyunu.
Lütfen orijinal indirin.

Orijinal siteden indirdiniz mi?

Fitgirl'in birçok taklit var.

.site yazan doğruydu.

Site gerçek ve doğru ise virüslü olmaması gerekiyor.

Öyle saçma virüs programları kullanmayın Kaspersky kullanıyorum zararlı sitelere girince uyarıyor virüslü oyun indirmeme bile müsaade etmiyor fakat doğru siteden indirince uyarı bile vermiyor.

Kaspersky kullanın.

Yalnızca 800 TL üstü yapımlar için.
Link atayım mı?

Öyle saçma virüs programları kullanmayın Kaspersky kullanıyorum zararlı sitelere girince uyarıyor virüslü oyun indirmeme bile müsaade etmiyor fakat doğru siteden indirince uyarı bile vermiyor.

Kaspersky kullanın.

Link atayım mı?
Link yasak diye biliyorum hala.

Kaspersky kullanın.

Link atayım mı?

Kaspersky FitGirl repack siliyor ister virüslü olsun ister olmasın bendeki dosyayı da silmişti. Muhtemelen false positive veriyor. Bende de aynı setup.exe yi silmişti.

Geri
Yukarı