Çözüldü RDR 2 görüntüde karıncalanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Körük

Hectopat
Daha fazla  
2 haftadır girmiyordum, bugün girdim ve ekran böyle oldu. Ekran kartım güncel. Alt+Tab yapınca bu hale geliyor. Oyunu kapatınca gidiyor, diğer oyunlarda hiçbir problem yok. Alt+Tab yapınca bile.
Laptop özelliklerim:
Lenovo Ideapad Gaming 3
Ryzen 5 4600H.
GTX 1650 Ti.
120Hz ekran.

1617316785238.png

Çözüm
Nasıl hallettiniz.

Rockstar Support'tan AMD'nin yazılımını indirdim orada paylaşmışlar o yazılım driverları kaldırdı sonra tekrar yükledim sorun çözüldü 3 gün uğraştım en sonunda oldu ilk başta güncellmiştim ama olmadı sonra formatladım yine olmadı artık düzeldi çok şükür.
Sağ ol kanka da çok saçma ya 3 Mart sürümünde sıkıntı yoktu 30 Mart'ta güncelledikten sonra bu başladı şimdi eski sürümle oynuyorum neden yapıyor acaba senin sürüm kaç NVIDIA.

Dostum şu an 465.89, ben Rockstar Support'a yazdığımda bana AMD Graphics güncelleyerek çözebilirsin dedi, bende hatayı bu sürüme güncelleyince yaşamıştım. Dahili grafiği yani AMD Graphics'i güncelleyince sorun kalmadı, neyse sorunun çözüldüyse sıkıntı yok iyi geceler dostum :)

Dostum şu an 465.89, ben Rockstar Support'a yazdığımda bana AMD Graphics güncelleyerek çözebilirsin dedi, bende hatayı bu sürüme güncelleyince yaşamıştım. Dahili grafiği yani AMD Graphics'i güncelleyince sorun kalmadı, neyse sorunun çözüldüyse sıkıntı yok iyi geceler dostum :)

Çözülmedi kanka artık format atıp temiz kurulum yapıyorum sabah eski sürümde sorun çıkartmadı şimdi yeni sürüm kurdum yaptı tekrar eskiye döndüm yapmaya devam etti sen Ryzen 5 4600H güncellemiyor musun dediğin güncelleme o galiba.
Arkadaşlar durum çözüldü sıfırdan format kurulumu yaptım güncellemeleri son sürüme ayarladım NVIDIA ve AMD her şey güncel sorun çözüldü hepine ve öncelikle bana bu konuda yardımcı olanrunch kardeşime teşekkür ediyorum.
1920x1080p de bu sorunu yapıyor 1600x900P sorun yaşanmıyor format attığımda 900p demiş 1080p çektiğimde yine oldu.

Çözülmedi kanka artık format atıp temiz kurulum yapıyorum sabah eski sürümde sorun çıkartmadı şimdi yeni sürüm kurdum yaptı tekrar eskiye döndüm yapmaya devam etti sen Ryzen 5 4600H güncellemiyor musun dediğin güncelleme o galiba.
Arkadaşlar durum çözüldü sıfırdan format kurulumu yaptım güncellemeleri son sürüme ayarladım NVIDIA ve AMD her şey güncel sorun çözüldü hepine ve öncelikle bana bu konuda yardımcı olanrunch kardeşime teşekkür ediyorum.
1920x1080p de bu sorunu yapıyor 1600x900P sorun yaşanmıyor format attığımda 900p demiş 1080p çektiğimde yine oldu.

Eyvallah kardeşim iyi oyunlar :)

Geri
Yukarı