Çözüldü RDR 2 görüntüde karıncalanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Körük

Hectopat
Daha fazla  
2 haftadır girmiyordum, bugün girdim ve ekran böyle oldu. Ekran kartım güncel. Alt+Tab yapınca bu hale geliyor. Oyunu kapatınca gidiyor, diğer oyunlarda hiçbir problem yok. Alt+Tab yapınca bile.
Laptop özelliklerim:
Lenovo Ideapad Gaming 3
Ryzen 5 4600H.
GTX 1650 Ti.
120Hz ekran.

1617316785238.png

Çözüm
Nasıl hallettiniz.

Rockstar Support'tan AMD'nin yazılımını indirdim orada paylaşmışlar o yazılım driverları kaldırdı sonra tekrar yükledim sorun çözüldü 3 gün uğraştım en sonunda oldu ilk başta güncellmiştim ama olmadı sonra formatladım yine olmadı artık düzeldi çok şükür.
Hocam driverları silip tekrar kurdum, laptop şarja bağlı değildi oyun açılmadı attı 2-3 kere sonra şarja takınca sorunsuz oynadım.

Bende dün tekrar yaptı kaldırıp kurdum düzeldi bu oyundan AMD açısından sıkıntılı Intel vardı 10300H onda böyle sorun olmadı Ryzen 5 4600H geçtiğimde bu sıkıntı oldu sanin özellikler ne.

Diğer oyunlarda hiç sorun yaşamadım aslında. Daha önce AMD kullanmamıştım ama memnun kaldım bu oyuna rağmen.

Bende çok memnunum ama bir tek bu oyunda yoksa PUBG Steam, Forza4, Arma 3, Dying Light, The Forest gibi oyunlarda çok akıcı ve sorunsuz çalışıyor.
Diğer oyunlarda hiç sorun yaşamadım aslında. Daha önce AMD kullanmamıştım ama memnun kaldım bu oyuna rağmen.

Yaptımı kanka tekrar bende yaptı driver kaldırıp kurdum yapmadı 1 2 gün sonra yine yaptı dün sildim oyunu artık :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı