Sürprizbozan RDR 2 hayal kırıklığı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce oyunu detaylı bir şekilde oynayarak bitirdim her anından zevk almaya çalıştım şu an beni linç edecekler olabilir fakat o kadar övdüğünüz yere göğe sığdıramadığınız oyun bu muydu diyorum size.
Oyun çok kaliteli buna hiçbir lafım olamaz grafikleriyle oynanışıyla gerçekçiliğiyle çok iyi. Fakat hikayesi berbat.
Tam yükseleceğim morgan olarak oynuyorum fakat morgan ölüyor gerçekten biliyor musunuz inanmadım başta farklı karakterle oynatmaya başlayınca ki o kopukluk o duygunun yitişini tarif edemem sanki ondan sonra DLC oynuyormuşum gibi hissettim ve gerçekten morgan ölmüş. Oyunun sonu geldiğinde ağzım açık kaldı bu şekilde bitmesine aşırı klişe aşırı pata küte.

Bunca yıl bekledim oynamak için fakat sonuç hüsran.
Çok kaliteli bir oyun tekrar söylüyorum fakat hikayesi asla sizi ayakta tutacak hırslandıracak motive edecek merak ettirecek bir hikaye değil.

Az önce oyunu detaylı bir şekilde oynayarak bitirdim her anından zevk almaya çalıştım şu an beni linç edecekler olabilir fakat o kadar övdüğünüz yere göğe sığdıramadığınız oyun bu muydu diyorum size.
Oyun çok kaliteli buna hiçbir lafım olamaz grafikleriyle oynanışıyla gerçekçiliğiyle çok iyi. Fakat hikayesi berbat.
Tam yükseleceğim morgan olarak oynuyorum fakat morgan ölüyor gerçekten biliyor musunuz inanmadım başta farklı karakterle oynatmaya başlayınca ki o kopukluk o duygunun yitişini tarif edemem sanki ondan sonra DLC oynuyormuşum gibi hissettim ve gerçekten morgan ölmüş. Oyunun sonu geldiğinde ağzım açık kaldı bu şekilde bitmesine aşırı klişe aşırı pata küte.

Bunca yıl bekledim oynamak için fakat sonuç hüsran.
Çok kaliteli bir oyun tekrar söylüyorum fakat hikayesi asla sizi ayakta tutacak hırslandıracak motive edecek merak ettirecek bir hikaye değil.

Hikaye karışık hantal anlamsız oyunda hantal bende pek beğenmiyorum.

Böyle incelemelerle de dalga geçince biz fanboy oluyoruz. İlk oyunun hikayesinden en ufak bir haberiniz var mı diye sormak istiyorum sadece. Bir de serinin asıl ana karakteri olan John Marston'a geçince kopukluk duygusu yaşamışsınız ya, TLOU2 oyununu nasıl buluyorsunuz onu sormak istiyorum ben açıkçası.

Ciddi söylüyorum beyler ben tatmin edici yüzümü güldürücü oh be dedirtici bir son göremedim ve oyunu en iyi son ile bitirdim saygınlık barım sondaydı. Bakın kaliteli çok kaliteli her anlamda fakat abartıldığı kadar hikaye anlamında asla değil. Senaryo çok tahmin edilesi sürpriz çok az var. Ve hep iç karartıcı bir atmosferde ilerliyor başlangıçta o kadar kalabalık bir güzel topkulukken sonrasında darma duman bir hale dönüyor herkes birbirini vuruyor bir süre sonra grup içi çatışmalar etkilemez oldu.

Geri
Yukarı