Sürprizbozan RDR 2

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Açıkcası sizle aynı spoiler'ı oynamadan önce ben de yemiştim. RDR 2 videoları izliyordum ve önerilen videolarda final sahnesi vardı. 😒
Yine de zevk aldınız değil mi? Oyunda ki o muhteşem detaylar, muhteşem senaryo beni şu an oyunda tutuyor. Yoksa spoiler yediğim oyunu öyle mutlu mutlu oynamam, bir de herhangi bir sosyal mecra da profil fotoğrafı yapmam :D Her şeyi ile harika oyun, daha %20-25 lik kısımdayım o kadar sardı beni.

Yine de zevk aldınız değil mi? Oyunda ki o muhteşem detaylar, muhteşem senaryo beni şu an oyunda tutuyor. Yoksa spoiler yediğim oyunu öyle mutlu mutlu oynamam, bir de herhangi bir sosyal mecra da profil fotoğrafı yapmam :D Her şeyi ile harika oyun, daha %20-25 lik kısımdayım o kadar sardı beni.
Evet hocam oyun gerçekten harika. İşsiz gibi 4 kere bitirdim hikayeyi 😀 ama hala Online giriyorum. İnsanlar genelde RDO'yu beğenmiyor ama benim ana hikaye kadar olmasa da hoşuma gitti.

Hikaye modunda en çok hoşuma giden final sahneleriydi.

Ben anlamıyorum neden spoiler sorun oluyor. Bana gerçekten bir etkisi olmuyor. Hatta daha sonradan kendim oynayınca hikayeyi bildiğim için daha çok eğleniyorum. Detaylara hakim olmak iyi bence.

Ben anlamıyorum neden spoiler sorun oluyor. Bana gerçekten bir etkisi olmuyor. Hatta daha sonradan kendim oynayınca hikayeyi bildiğim için daha çok eğleniyorum. Detaylara hakim olmak iyi bence.
Aslında biraz haklısınız, haklılık payınız tabii var ancak bunun gibi büyük bir spoiler yemek beni cidden üzdü.

Benim Arthur'un ölümden sonra oynasım gelmedi, kalan hikayeyi yarım yamalak izleyerek bitirdim.
Bende ilk oynadığımda öyle olmuştum. Daha sonra hırs yaptım. Alıcam ulan Arthur'un intikamını diye ve aldım.

Önemsiyorsan eğer oyunu bu bir sorun. Çünkü ilk deneyimin yerini hiçbir şey tutamıyor. Sonradan bilerek oynayarak yine zevk alabilirsin ama ilki en özel olarak kalıyor.

Geri
Yukarı