RDR 2 için Abra 1650 Ti laptop yeterli mi?

GTX 1650 ve i5 9300H ikilisi ile ortalama grafiklerde rahatça oynuyorum. Bazı ayarlar yüksekte, bazısı düşükte. Acer Nitro 5 serisinin yeni modelleri özellikle soğutma açısından çok başarılı. Kullanırken keyif almıştım. Fiyat olarak da avantajlılar. Bu arada en yüksek ayarlara alamıyorsunuz. Bunun için en az 6 GB VRAM gerekli. Kartın gücü de yetmiyor hem.

Toplama şansınız varsa size Ultra ayarlarda oynayacağınız bir bilgisayar ayarlayabiliri

Toplama şansınız varsa size Ultra ayarlarda oynayacağınız bir bilgisayar ayarlayabiliriz ama.

Üniversite ve şehir değişikliği için mecbur laptop kullanmam lazım maalesef

Aşırı ısınıyor, eğer bakım yaptırmazsanız 2 yıla "na-nay" oluyor, panelinde ölü piksel sorunları oluyor, kasa kalitesiz, marka tecrübesiz.

Anladım teşekkürler, dediklerinizi bir araştırayım ben o zaman.

Deli gibi RDR 2 oynamak istediğim için ve AutoCAD kullanmak için 1650 ve 1650 Ti'lı Monster Abra serisi laptoplar iş görür mü? RDR'de yüksek grafiklerde akıcı bir oyun keyfi alabilir miyim ya da başka bu klasmanda tavsiye ettiğiniz model ne olabilir? Teşekkürler şimdiden.
En düşük ayarlarda oynamak yeterli ise yeterlidir.

Hocam Acer markasının ürünlerini tercih ederim. AN-515 55 kullanıyorum ve soğutması baya iyi. Ultra grafiklerde RDR 2 oynuyorum ve işlemci 85'i geçmiyor ekran kartı ise 60-65 derece. 1660 ti ve i5 10300H ile high ultra arası rahatlıkla oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı