RDR 2 kalitesi normal mi?

iCley17

Centipat
Daha fazla  
Ahım şahım denen RDR 2'nin grafikleri böyle olmamalı ben de mi bir sorun var Ultra ya aldım hepsini öyle oynuyorum.

20240102202535_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
T

Teşekkür ederim.

Konuyla alakasız ama ben yan görev yapmak falan istemiyorum galiba oyunda çok yan görev varmış nasıl sadece ana hikayeyi oynayabilirim.
Sadece sarı görevlere giderek yan görevleri pas geçebilirsin. Ama oyundaki yan görevler apayrı bi renk katıyor söyleyeyim. Oyun sonunda çok ince detaylarda karşına çıkabiliyor.

T

Teşekkür ederim.

Konuyla alakasız ama ben yan görev yapmak falan istemiyorum galiba oyunda çok yan görev varmış nasıl sadece ana hikayeyi oynayabilirim.

Bazı yan görevler çok iyi yapmanı öneririm karaktere ve hikayeye derinlik katan ana hikâye kadar iyi yan görevler var sadece ana görev yapmak istiyorsan zaten haritada ana görevkere ait şeyleri baska renk ile gösteriyorlar onlara bakıp anlayabilirsin

T

Teşekkür ederim.

Sadece ana Hikaye'den ilerleyebilirsin sıkıntı yaratmaz ama yan görevler aşırı keyifli. RDR2 oynayana kadar yan görevlerden bende sıkılıyordum ama RDR2'nin yan görevleri bile aşırı keyifli. Keşke şu oyunu unutup bir daha oynayabilsem.

Bu hayatta kovboy filmi oyunu herçeşitinden nefret eden birisiyim. Ama bu oyun bana sevdiremedi kovboy temasını. Bir diğer nefret ettiğim tür strateji oyun türüydü. Bu türe hala sıcak bakmıyorum ancak Divinity: Original Sin 2 bana bu türü sevdirdi. Ve şuan deli gibi bu türü oynuyorum. Bakalım ileride tekrar şans vereceğim RDR 2'ye.

Geri
Yukarı