RDR 2 kalitesi normal mi?

iCley17

Centipat
Daha fazla  
Ahım şahım denen RDR 2'nin grafikleri böyle olmamalı ben de mi bir sorun var Ultra ya aldım hepsini öyle oynuyorum.

20240102202535_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamlı bir karakter olması derin bir karakter olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca karakter derinliği öznel bir yargı değildir. Arthur Morgan'a RDR 2'den başka hiç bir yerde (maalesef) yer verilmedi.
Bende RDR1'de göndermeler olmasını isterdim bir şekilde ama derinlikten kastımız birden çok oyunda yer verilmek olmamalı diye düşünüyorum.
Oyunda da karakterin kendisi hakkında fazla bilgi verilmiyor.
Aslında genel olarak diğer birçok oyun ana karakteri gibi bilgileri veriliyor. Göreve giderken yancılarla yapılan muhabbetlerde Arthur'un geçmişini ve şu anki düşündüklerini gayet net anlayabiliyoruz. Eskiden bir oğlu olduğunu ve 3-5 kuruş için öldürüldüğünü bir görevde öğreniyoruz. Derin olmasından kasıt diğer bazı ana karakterler gibi özelleştirilebilir içi boş bir NPC olmayıp kendi duygu ve davranışları olan biri gibi olması olmalı diye düşünüyorum.
Hikaye sunumu açısından epey başarılı olduğundan hikaye açığını kapatıyor, fazla göze batmıyor.
Hikaye sunumuna katılıyorum. Hikaye kısmında kimisine göre iyi kimisine göre de kötü olacağından işin içinden çıkılmaz. O yüzden buraya pek girmeyeceğim.

Bu oyunun övülen tarafı grafikleri değil bu birincisi. RDR2'den bahsederken kimseden grafik diye bir kelime duymazsın. Hikayeye kaptır kendini. İkincisi RDR2 2018 oyunudur 2023 grafiği beklemek anlamsız.

Kimseden grafik diye bir kelime falan duymazsın aşırı abartı olmuş oyun grafikleriyle olay olmuştu herhangi bir inceleme videosu izlesen 30defa duyarsın zaten. Hala da bu kalitede grafik bir elin parmağını geçmez.

At sürme simülasyonu.

Fast travel var oyunda ata çok az binerek de bitirebilirsin.

Hocam konuyla alakasız ama Türkçe yamayı nereden indirdiniz söylerseniz sevinirim.
Makine çeviri sitesinden indirebilirsiniz. Bende oradan kullanıyorum. Elle çeviri gibi olmuş zaten, hiç sıkıntı yaşamadım.

Ayrıca Technopat'ta da Türkçe Yama konusu mevcuttu.

Geri
Yukarı