Çözüldü RDR 2 kırıldı mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 94679
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 19B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 94679

Ziyaretçi
RDR2 kırıldı mı, herhangi bir bilgisi olan var mı? Genelde denemek için pahalı oyunları kat kat ucuza aldığım bir site, listesine Epic Games için RDR2 Special Edition'ı "offline activation" olarak eklemiş, 7 dolara satıyor. Bu tür oyunların kırılıp kırılmadığını görebileceğimiz bir site vardı, uzun zamandır girmediğim için bulamadım, paylaşabilir misiniz?

Valla benimle birlikte 2 bilgisayar daha aynı hesabı kullanıyor sanırım. 46 saat oynama süresi var ve sürekli birileri login olup çıkıyor. Neyse gittiği yere kadar gitsin bakalım.
Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın, bir sıkıntı olursa etiketleyin seve seve yardımcı olurum 🙂

Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın, bir sıkıntı olursa etiketleyin seve seve yardımcı olurum 🙂
Çok teşekkür ederim. İyi akşamlar hocam.
Yine Plati.ru üzerinde mi bu site? Alacak olursanız yeşillendirin bir zahmet, ben de alayım. 250 lira diyor hocam Steam'de. Cep yakıyor ya.
Hocam aldım ben şu an yükleniyor. Almak istersen adım adım yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
Bilmeyenler için crackwatch torrent sağlayan bir site değil sadece oyuınların cracklenip cracklenmediğine bakabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPY tarafından kırılacak ve Dauphong tarafından uploadlanacak . Güvenle indiricez bizde :) Onlarca oyun indirdim güvenilir uploaderlardan daha bir kere virus, trojan vs. çıkmadı. Millet Windows Defender'ın "false positive"lerini gerçek sanıyor genelde.

Oyunu ziraat bankasından aldım zaten site pay.u kullanıyor. Araştırabilirsiniz Türkiye'de pos cihazı olarak da hizmet veriyor. 154 ruble olarak çekti 15 lira yani. Ödemeyi yaptıktan sonra basamaklar sitede yazıyor. Onları okuyun İngilizce. İndirdikten sonra Steam'i offline'a alın oynama süresi sorunu yaşamazsınız. Yalnız Steamactivator'ü indirirken Windows Defender'i kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı