RDR 2 oynanmalı mı?

Assassin's Creed Odyssey'e 100 saatimi vererek DLC'ler dahil %100 bitirdim. Manzarası olsun, ortam olsun beni içine çekti. Geçenlerde Epic'ten RDR2 aldım. TR yamayı da kurdum. Her şey hazır ama başlamaya korkuyorum. Çok uzun sürecek gibi. 1-2 saat oynamıştım korsandan, bayağı iyiydi. RDR2 için monitör bile aldım. Yavaştan başlasam günde birkaç saat oynayarak başlasam ne kadar sürer? GTX1650 Ti, i7 10750H ve 16 GB RAM'li sistemim var. Orta yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum. Sizce başlayim mi? Beğenmeyen kimse yok ama ne bileyim :D

Hocam ağır RDR2 fanı olarak size şunları söyleyeyim. Oyun ortalama ana hikayeden gidecek olursanız 40-50 saat civarı bir oynanış süresi sunuyor. Oyunun her görevi hiç sıkmıyor. Tüm görevlerden ayrı keyif alıyorsunuz. Oyunun açık dünyasına gerçekten kendinizi kaptırıyorsunuz. Sanki gerçek hayat gibi yaşıyorsunuz dünyasını. Şahsen bu şahaseri oynamamak büyük eksiktir. RDR2 oynadıktan sonra oddysey oynadığımda yanından bile geçemez demiştim. RDR2 10-15 yılda zar zor çıkabilecek mükemmel bir şaheser. Daha överdim ama gerek yok :D

Hocam ağır RDR2 fanı olarak size şunları söyleyeyim. Oyun ortalama ana hikayeden gidecek olursanız 40-50 saat civarı bir oynanış süresi sunuyor. Oyunun her görevi hiç sıkmıyor. Tüm görevlerden ayrı keyif alıyorsunuz. Oyunun açık dünyasına gerçekten kendinizi kaptırıyorsunuz. Sanki gerçek hayat gibi yaşıyorsunuz dünyasını. Şahsen bu şahaseri oynamamak büyük eksiktir. RDR2 oynadıktan sonra oddysey oynadığımda yanından bile geçemez demiştim. RDR2 10-15 yılda zar zor çıkabilecek mükemmel bir şaheser. Daha överdim ama gerek yok :D

Ya şu başındaki at sürme kısmından bıktım savelemiyor ATI'ndan uzaklaştın diye taaa en başından başlıyor. Bana mini bir Save lazım. 1 saat korsanından oynamıştım :D

Assassin's Creed Odyssey'e 100 saatimi vererek DLC'ler dahil %100 bitirdim. Manzarası olsun, ortam olsun beni içine çekti. Geçenlerde Epic'ten RDR2 aldım. TR yamayı da kurdum. Her şey hazır ama başlamaya korkuyorum. Çok uzun sürecek gibi. 1-2 saat oynamıştım korsandan, bayağı iyiydi. RDR2 için monitör bile aldım. Yavaştan başlasam günde birkaç saat oynayarak başlasam ne kadar sürer? GTX1650 Ti, i7 10750H ve 16 GB RAM'li sistemim var. Orta yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum. Sizce başlayim mi? Beğenmeyen kimse yok ama ne bileyim :D
Ac odyssey de sizde fps drop oluyor muydu acaba bende i5 10300 1660ti 16 gb ram ile kalabalık alanlarda 66 dan 50 ye inip anlık o düşüşü hissedip düzenliyordu

Hocam korkulcak bir durum yok akıp gitmeye başlayacak bir süre sonra ama benim gibi yan görev tamamlama delisi, açık dünya hastası biriyseniz çok rahatlıklıkla 120 saati bulacaktır.

Yaklaşık olarak 60 saatlik bir oyun. Ben şu ana kadar oynayamadım ama izlediğim kadarı ile güzel bir oyun.
Benim de bitirmem 80 saat falan aldı. Biraz uzun olsa da hiçbir şekilde kendini tekrar etmediği için hiç sıkılmıyor. Oynadığım en iyi oyunlardan biri. Çoğu şeyi de aşırıya kaçmadan yaptım. Hatta oyun gene de hızlı bitti gibi geldi. Özellikle sonlarında hissettim bunu.

Hiçbir görevi aynı şekilde değil? Bir yerde banka soyuyorsunuz bir yerde okyanusun ortasında bir adadan kaçmaya çalışıyorsun. Oyunun 4 farklı açık dünya müziği var ayrıca. 1. oyunla mükemmel bir bağlantı kurulup oturaklı bir hikaye yapılmış. Oyunu oynamadığına eminim burada sadece dikkat çekmek için bu yorumu yaptığın belli. Witcher her kesim tarafından sevilmedi. Assasin's Creed zaten GOTY'de düşünülmedi bile.
Oyunu oynadım ve daha önce senaryo konusunda çok daha kaliteli oyunlar oynadığım için RDR 2 o kadar iyi gelmedi. Oyuna kötü demiyorum zaten ama senaryo konusunda tatmin edici değil. Görevlerin çoğu da tekdüze. Açık dünyada çalan 4 müzik de berbat ama göreceli bir şey bu tabii. Herkes oyunu beğenecek diye bir kaide yok, bunları söylemem oyunu oynamadığım anlamına gelmez. Fanboyluğu başka yerde yap hadi

Oyunu oynadım ve daha önce senaryo konusunda çok daha kaliteli oyunlar oynadığım için RDR 2 o kadar iyi gelmedi. Oyuna kötü demiyorum zaten ama senaryo konusunda tatmin edici değil. Görevlerin çoğu da tekdüze. Açık dünyada çalan 4 müzik de berbat ama göreceli bir şey bu tabii. Herkes oyunu beğenecek diye bir kaide yok, bunları söylemem oyunu oynamadığım anlamına gelmez. Fanboyluğu başka yerde yap hadi
Açıkçası fanboyu olduğumu kabul ediyorum. Ama tekdüze görev bana saçma geliyor. Örnek verebilir misiniz? Ayrıca Oyunun her görevine ayrı müziği bulunuyor. Açık dünya müziğinde tam olarak ne bekliyorsunuz çok merak ediyorum açıkçası. Bulunduğunuz atmosfere uygun müzikler istiyorsanız internetten açabilirsiniz.

Geri
Yukarı